Po latach tęskni się tak samo, nadal chcemy usłyszeć Wasz głos... więc po
kilku smutnych, tęsknych latach nadal się przeplata każda data, nadal się
pamięta ból i łzy, nadal w myślach Wy...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa.
.**. Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie
radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy
Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę , pamiętam..❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Z tęsknotą patrzymy w niebo gwiażdziste, w szafir niezgłębionych
firmamentów, tam do Was, rwą się nasze serca....wieczne odpoczywanie....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,kiedy
zasypiam"
- ♨❤️♨ -Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Jeśli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością...Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️ Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko
jeden kwiat,który się nie zmienia, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk
pamięci zapalam dla Ciebie, niech Cię otula i wiecznie płonie.♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ciszą Jesteście niczym więcej, to dla Was serca biły najgoręcej....
pamiętamy....pamiętamy zawsze...bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim
się pamięta...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w
kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z
daleka śpij spokojnie. Zostawiam modlitwę Marvinku.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy nie odeszliście daleko, wiemy to, rozumiemy, czekamy...dlatego palimy Wam
światełka, ich płomyk serca ogrzewa, bo kiedyś będziemy znów razem, w to
wierzyć nam bardzo trzeba...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.