Tak nam żle bez Was...tak nam żle gdy nachodzą wspomnienia... tak nam żle,
gdy Was nam brak...tak nam bardzo Was potrzeba...
Zgłoś SPAM
Mama
Przyjdzie dzień że znów spotkamy się Marvinku kiedy tego nie wiem ale z
każdą minutą jestem bliżej Ciebie synek ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko Pamięci dla Ciebie
Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was bo Byliście kochani...dla Was bo Jesteście kochani...dla Was bo
umieliście kochać...od nas stąd - dla Was TAM - bo ciągle Was w sercach
mamy...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama ❤☘❤☘❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Nikt,kto nie przeżył tak smutnej rozłąki,nie wie jak ona boli...JA
WIEM" _ ♨❤️♨ _ Nasza pamięć dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥❤️♥ Są w życiu chwile Które na zawsze w pamięci pozostają I choć
czas mija One nie mijają , I są osoby, które raz poznane Bywają w życiu
niezapomniane.Zostawiam światełko i modlitwę.♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów....wierzymy w to Kochani i czekamy
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Nic,co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone,ponieważ
stało się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ─═♦ ✿ ♦═─
Światełko Pamięci Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.