Aniołem byłaś na Ziemi..Aniołem jesteś w Niebie..To już tyle lat bez
Ciebie..Czy szczęśliwa jesteś w Niebie? Nic nie wiemy, chociaż tak byśmy
chcieli..Ku Twojej pamięci..[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna.
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO (*) zapalam ŚWIATEŁKO PAMIĘCI w pierwszy dzień wiosny
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiosenne już...smutne światełko dla Pani Pani Marianko...
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci w ten pierwszy dzień Wiosny ... Wiosny Kalendarzowej
... Pani pamięci, Pani MARIANNO ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Sztuką nie jest zadręczać się po śmierci bliskiej osoby.
Sztuką jest pogodzić się z Jej odejściem, aby mogła zaznać szczęścia
w Raju." ╠♥╣Zostawiam ślad swojej pamięci Pani
Marianno..╠♥╣
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.