Póki żyjemy i śnimy w sercach Was chronimy...rozum mówi, że Was nie ma, ale
serce ciągle woła..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Człowiekiem szlachetnym w ludzkim tłumie,jest Ten,kto oprócz swoich
łez...innych współbraci łzy,również rozumie.Spokojnego snu p.Marianno,w
cieple zapalonej lampeczki mojej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
ڿڰۣڿ✿...MOJE WSPOMNIENIE O TOBIE ANIELE..ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Maleńka łza po twarzy się toczy..uśmiech zgasł, jak świeca życia Twego.
Smutek i żal...na zawsze pozostały..Maryniu⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu od Piotra po trzykroć zaprzany zmiłuj się nad nami i Marianną
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO Ty jesteś i zostaniesz. w naszych sercach. na wieczny czas.
Zgłoś SPAM
(*)
Każdego dnia od nowa łza samotności po policzku spływa i z każdym dniem
coraz więcej tęsknoty przybywa._♥_ PAMIĘTAM_♥_NA ZAWSZE_♥_
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...światełko pamięci dla PANI na ten kolejny smutny dzień...PANI
pamięci...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Piękne chwile, zbyt szybko mijają, trwają, póki pamiętamy.
Wspomnienia tak długo żyją, póki je w sercu mamy.♥♥.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Kto nam osuszy łzę co się skryła w cieniu rzęs i zastygła milczeniem?
Nadeszła wiosna,ptaszki śpiewają i drzewa się zielenią.A nam nadal w sercu
smutno bo nie ma Was tu z nami! Lampeczka dla Pani ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo cóż warte życie bez Was... cóż warty piękny, jasny dzień... gdy nie ma
Was, tamto zdaje się być snem... odeszła radość, nic już nie cieszy.. nikt
nie zastąpi Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
BOŻE, DLACZEGO ZABRAŁEŚ TEN WIELKI DAR? A POZOSTAWIŁEŚ WIELKI BÓL...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO - [[♥]] - Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, zniknęłaś nam z oczu na wieczne sny, zostawiłaś smutek i gorzkie
łzy...Bóg tak chciał..Grzej nam miejsce w Niebie, na pewno przyjdziemy do
Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.