,, Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w niebie... czy uścisnę Cię, gdy
spotkamy się w niebie..." Pani Marianno, światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
A.O
Jesteśmy zawsze przy Tobie Maryniu..Kiedy blaskiem słońca wszystko się
mieni..I śpiewem ptaków w konarach drzew..Melodią wiatru...Jesteśmy..o
poranku, wieczorem, w słońcu i we mgle...❤ ☘ ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wtorkowe wirtualne płomyki niech Pani płoną i nigdy nie gasną ... Pani
pamięci, Pani MARIANNO ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Póki żyjemy i śnimy,w naszych sercach Was chronimy.Wspomnienia nie pozwalają
odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę.Lecz wciąż jest w nas smutek i
tęsknota.Światełko dla Pani Marianny.◕❤️◕
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Anioł pewnego dnia się pojawił, swoje serce zostawił, na wieczność, w
bezpiecznym miejscu. Kiedy śmierć zabrała Anioła, serce swe na zawsze oddał
ukochanej osobie..❤ Bo wie, że ona też Go kocha..❤
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Szczęście to przekonanie,że jesteśmy w sercach i pamięci innych ludzi a oni
w naszych,,..tylko ten nieodparty żal że wciąż mogliście być wśród
nas…
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO – MODLITWĘ – PAMIĘĆ zostawiam na ten kolejny smutny
tydzień...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...*♥ PANI MARIANNO ♥*
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Obraz chwili maluje cząstka serca wypełniona dobrymi myślami.. Wam ją
darujemy i niech piękno swym blaskiem zawsze Was otacza i czaruje....tęsknimy
Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
(❤)
Słoneczkiem byłaś dla nas..Teraz, jesteś Aniołem w niebie..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Tam gdzie anielska pieśń rozbrzmiewa, a schody wiodą wprost do nieba..Tam
jesteś..a duchem z nami..Maryniu, tak bardzo zawsze było Ciebie brak..Przez
Twoją nieobecność rozpadł się nasz świat..
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana, nasze wiosny..najpiękniejsze wspomnienia, gdy zieleń
"rwała" się do życia..a Ty przynosiłaś mi z ogrodu, białe i
fioletowe fiołki...
Zgłoś SPAM
córka
Margeritko moja ukochana...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Posłuchaj, to płaczą serca nasze tęsknotą..Wiosna budzi wszystko do
życia..a Ty nigdy już do nas nie wrócisz.Pan dał, Pan zabrał..taka wola
Jego, Tylko serca nasze krzyczą ciągle: DLACZEGO?!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy dla nas czas życie się tu skończy,wierzę,że w Niebie się
spotkamy...bo Pan nas wszystkich TAM połączy.Spokojnego snu p.Marianno((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech otula Cię ciepło pięknych chwil.Niech Twoje życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia Niech otacza Cię ciepło i piękno Anielskich
serc.ღŚwiatełko zapalam,bo tylko to mogę dla Pani zrobić.ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.