♥
A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają...
♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michał Ruta
;Kiedy tęsknię - zamykam powieki....i jesteś....i jesteś;..♥. Modlitwa i
Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierc nie jest kresem naszego istnienia,żyjemy nadal...w naszych dzieciach i
następnych pokoleniach.To nadal my,tylko nasze ciała,to zwiędłe liście na
drzewie życia.Dla Pani światełko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Nieustające światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
córka
Ty wiesz wszystko, najdroższa moja, kochana...░۩░╬░۩░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
(❤)
Mówią, że czas leczy rany...dlaczego więc łzy są nadal takie słone, a
serce ciągle krwawi..? Niech Bóg Ci da szczęście..❤(՝՝)❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie.Kiedyś było
inaczej;wspólne dni, marzenia.Teraz tego kochani już nie ma.Dzisiaj pozostały
nam tylko wspomnienia. Moja pamięć wraz z lampeczką.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Z tęsknotą budzimy się..Z tęsknotą zasypiamy..Chcielibyśmy wzlecieć w
niebo..do Ciebie Aniele..Ale, próżne nasze marzenia, bo tylko myśli nasze do
Ciebie lecą...I ten płomyk pamięci...((☀))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
URSZULA
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O Tych, którzy nas szczęściem przez Swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością - ONI TU BYLI...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Nikt nie umiera na ziemi, dopóki żyje w sercach tych, którzy
zostają".
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy słońce rozdziera niebo..cisza zanika, Twój cień znika. Gonimy za
tym, czego nie znamy..to w co chcemy wierzyć, po drugiej stronie
marzeń..☆☆((❤️))☆☆
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
nam twarzy...bo nikt i nic nie zwróci nam naszych
marzeń.P.Marianno,światełko i modlitwę,posyłam Pani do Nieba bram.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.