Każde życie, które się kończy, jest dla bliskich za krótkie. Pozostaje
żal i tęsknota.. Maryniu "Będziesz żyła w krainie wiecznego
życia...Nieśmiertelność przychodzi przez śmierć..." ♡♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡❤️♡ Zapalam jaśniutkie Światełka na wszystkie dni mojej
nieobecności od jutra... niech płoną Pani
bezustannie,P.Marianno..♡❤️♡ PS.Halinko,za wszystko z glebi
serca,serdecznie dziekuje.Pozdrawiam.R
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Życie szybko przemija.Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje, serce
ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala. Wirtualna
Lampeczka dla Pani,droga P.Marianno..♡
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci w poświąteczny wtorek dla PANI, PANI MARIANNO ...[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jesteś, nieodłączną cząstką naszych dusz, głęboko wtopioną w nasze
myśli..I chociaż Cię nie ma, my i tak codziennie z Tobą rozmawiamy i w
sercach naszych jesteś...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
PANI MARIANNO ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Bo nasza Pamięć trwa i trwać
będzie Bo w naszych sercach Twoje bije Serce Halinko dziękuję za wspólne
trwanie przy naszych ANIOŁKACH
Zgłoś SPAM
córcia
Mateńko moja kochana, Ty już jesteś święta, i pamiętasz o swojej córci,
jak tylko MATKA pamięta..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podobno z każdym rokiem będziemy silniejsi...ale nigdy,przenigdy nie
przestaniemy kochać Was całym sercem...Bądżcie szczęśliwi Kochani....i do
spotkania
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, niech Cię przytuli Chrystus Zmartwychwstały, niech Cię zaprosi do
swojej chwały...Zawsze jesteś w sercach naszych, szczególnie dzisiaj w
Wielkanoc, gdy wspomnienia powracają...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Świąteczną lampeczkę pamięci zapalam,z szeptem modlitwy wysyłam do
Nieba...dla p.Marianny.
Zgłoś SPAM
(❤)
Powiedz dlaczego, tak dziwnie plotą się dni, że zawsze ktoś
tęskni...Dlaczego szczęście ucieka...i człowiek znów musi czekać i znów w
tęsknocie żyć...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•*✿*• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •*✿*•
Zgłoś SPAM
(*)
Proszę Cię Boże, pełen miłości, przyjmij modlitwę jaką zanoszę za
Mariannę i wprowadź Ją do wiecznej radości...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
szkoda nas,
Bo nie zaczniemy już wszystko jeszcze raz.
Szkoda róż, szkoda nas...
Spoza chmur nie dojrzymy już gwiazd,
tylko w ciemne oddale patrzymy po kres,
do łez, do łez, do łez...❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.