Wtuleni w płaszcz tęsknoty...
Wspominamy...
Płomyki zniczy padają na twarze...
Wzrok wpatrzony w dal...Ból serc...
Nadzieję bierzemy z obietnicy Pana, Maryniu kochana
•.¸¸.♥¯`•.¸ღ¯`•
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"PAN mym pasterzem,nie brak mi niczego...i zamieszkam w domu PANA po
wieczne czasy".Psalm 23.Spokojnego snu p.Marianno,w chwale Pana.Zostawiam
Pani mą pamięć,światełko i modlitwę.((*)).
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Miłość przezwycięży nawet śmierć.Bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć..♥.. ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA PANI P.MARIANNO ..♥..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Kiedy Ciebie nie ma, smutek pada cieniem na życie..Kiedy nie ma Ciebie, został
żal rozpamiętywany..I nadzieja na spotkanie..[[,]]
Zgłoś SPAM
Urszula
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć- zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....PANI MARIANNO
- PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Mamo.."Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu
umierają.
Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich;
uczynki ich bowiem idą za nimi."
(Obj 14,13)
Zgłoś SPAM
(*)
▬•✿◊✿◊✿•▬Wspomnienie szczęścia, nie jest już
szczęściem..Jest bólem,łzami, że to już
przeszłość...▬•✿◊✿◊✿•▬..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poranne światełko pamięci dla PANI ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Poranek..Uśmiechu cień w smutku zastyga, łza gorzka się toczy po twarzy.
Dlaczego to życie tak trudne? I tylko wspomnienie, wyryte w pamięci, i
uczucie, co wiecznie płonie..
♥*♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥*♥
Brakuje nam tamtych chwil...gdy Byliście z nami, wszystko wokół się
śmiało, gdy Was zabrakło, wszystko posmutniało...
Zgłoś SPAM
(*)
Życie człowieka, tak kruche i ulotne..jak listek z drzewa sfrunie i tylko
bliskim pozostanie ból, żal i tęsknota...☘️
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO
_»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
(❤)
Jeszcze nie wszystkie łzy wypłakane, za Tobą Aniele kochany..Jeszcze tyle
tęsknoty i żalu zostało za osobą, którą się TAK KOCHAŁO..Jesteś
Aniołem w tym lepszym świecie, wymadlaj łaski dla nas..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W chwilach skupienia,pomódlmy się za Tych,których już nie ma i zapalmy
Im...lampeczkę naszego o Nich wspomnienia.Spokojnego snu p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana,gdy staję nad Twoją mogiłą, patrzę: fotografia,imię,
nazwisko, literek kilka,jak łzy moje w nagrobnym błysną granicie..bukiet
pamięci kładę na zimnej płycie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.