W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W
wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś moja najdroższa..tyle lat minęło..a ja wciąż mam Ciebie przed
oczami, taką uśmiechniętą..Chcę pamiętać tylko te dobre chwile, bo te
złe, opłakane przez lat tyle, łez już mało, kochana..♥
Zgłoś SPAM
(*)
Duchu Święty,który wstawiasz się za nami.Duchu Święty,w którym wszyscy
zostaliśmy ochrzczeni.Duchu Święty, w którym oczekujemy w nadziei zbawienia
każdego człowieka.Daj wieczne odpoczywanie Mariannie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Maryjo, majowa jutrzenko, módl się za Marianną
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Była piękna róża, syciliśmy się Jej widokiem..Wiatr zdmuchnął
ostatni jej płatek.." Życie, jak żywot kwiatów jest takie
krótkie..Teraz żyjesz w wiecznych ogrodach...♥♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula
✿
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Wami w niebie
I ta cisza: pusta
cicha, sucha, czarna...
Bo najcięższe jest czekanie...
Ta samotność, ciemna
i tęsknota serca WIELKA
✿ PANI MARIO PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nasze serca co dla Ciebie biły,będą zawsze za Tobą tęskniły; -
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w
zapomnienie...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Byłaś, jesteś, będziesz..bo nikt kochany nie umiera...❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Życzę Wam wszystkim,abyście dostąpili radości przebywania z Bogiem w Niebie
i o To modlę się p.Marianno dla Ciebie.Codzienny płomyczek,ślę dla Pani do
Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ A Ty już wśród aniołów, a Ty już jesteś święta..Odeszłaś w
ciszę wieczności..Jesteś święta..❤ Powiedz nam..Jak mamy iść przez
życie, żeby na końcu naszej drogi Ciebie zobaczyć.?.❤
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...słowa nie są już tak ważne jak kiedyś!....Najważniejsza jest
Pamięć,,,,,
Zgłoś SPAM
(*)
Pokój Tobie Aniele..Nie chciałaś dla siebie zbyt wiele, chciałaś jeszcze
żyć..ale Bóg zdecydował inaczej, teraz odpoczywasz w spokoju na niebieskich
niwach, bądź tam szczęśliwa...۩_(¯`◕´¯)_۩
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.