Są chwile których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w
nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie trwać. W
zamyśleniu serca posyłam płomyczek Lampeczki do Pani.❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Wpatrzeni w płonące znicze na Twej mogile..Z szeptem modlitwy za
Ciebie..powierzamy Ci nasze troski, żebyś pomogła nam, w niebie..☸ڿڰ __
dla Ciebie światełko...❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿⊰♥⊱✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,ZAWSZE W SERCU ✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
A.O
Przekrzyczeć musimy samotność ciszy║★║niech Twoja dusza z dala
usłyszy...║★║Niech usłyszą gwiazdy na niebie...║║jak nieskończenie
tęsknimy do Ciebie...║★║że nic na świecie już się nie liczy...Maryniu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wy,na wieczność jesteście ukołysani,Wasze Duszyczki pewnie fruwaja gdzieś
między nami,lecz na zawsze...w naszych sercach jesteście schowani.Spokojnego
snu p.Marianno,ślę do Pani lampeczkę pamięci(*)
Zgłoś SPAM
córcia
Moje słowa miłości, szepczę do Ciebie cichutko, tak aby nikt nie usłyszał,
bo to tajemnica serc naszych..Moja ukochana Mamo♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☘️Tęsknota znów się obudziła, razem z nami..Tak ciężko iść przez
życie..Kolejna wiosna..listki tańczą na wietrze, słoneczko świeci..a Was,
tak brakuje, Kochani..♥☘️♥
Zgłoś SPAM
(*)
Wierzę, że otoczona Aniołami będziesz wypraszać łaski u Boga dla
najbliższych...A w ich sercach pozostaniecie najczulszym
wspomnieniem...(░)(♥)(░)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Istniejemy póki ktoś o nas pamięta..." Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ PROSIMY O OPIEKĘ CZASIE NASZEJ
PODRÓŻY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Wraz z Waszym odejściem, szczęścia naszego dobiegł kres, teraz tylko
wspominamy, jak to było kiedyś i pragniemy, by się wszystko powtórzyło, tak
nam bez Was źle....
Zgłoś SPAM
znajoma
Odchodzą normalne dni, jak mgły... kiedy czas - stróż, gasi latarnie
życia...Pani Marianno. Światełko mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
A.O
Panie, to przecież ku Tobie ostateczne ścieżki biegną..Marynia poszła nimi
z ufnością do Ciebie...Daj jej szczęście wieczne w niebie..[[♥ ♥]]
Zgłoś SPAM
(❤)
Smutek wkradł się w nasze dni..nocą, gwiazdy liczymy w blasku księżyca i
wołamy Cię..
lecz Ty już nie słyszysz..Łzy spadają tęsknotą..I tylko w dłoni
fotografię trzymamy, a Ciebie nie ma,nie ma..◤✿◥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże p.Mariannę do Siebie...wysłuchaj
proszę mej modlitwy w Jej intencji i obdarz Ją...wiecznym szczęściem w
Niebie.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.