Zapomnę o złej woli...
Zapomnę co dręczy, co boli...
Zapomnę nawet o sobie,
lecz nigdy kochanie o Tobie
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. KRYSTIANA
"Nie płacz kiedy życie nie jest radością tak powinno być z życiem
przychodzi ból wkrótce czas zakończy swój ustalony kurs wtedy otrzymasz
nagrodę i cały ten świat zobaczy że jesteśmy tu znów..." (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami i w zachodzie i wschodzie słońca...i tak już będzie do
końca....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, bądź Tam szczęśliwy
Zgłoś SPAM
mama
Były chwile, kiedy szczególnie wobec obcych osób prosiłeś: mama, nie mów
do mnie MARCINKU-
przecież już nie mam 3 latka. Przez jakiś czas pamiętałam, a potem znów
mówiłam
MARCINKU!
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Nieustająco, gorąco CIĘ kocham i tak pozostanie.- Najdroższy!
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie,13 dzień miesiąca, kolejna ferajna dla nas data. Wszystko, co
najgorsze
zdarzyło się w tym dniu. i niech inni mówią co zechcą, ja jestem PEWNA.
Tylko modlitwa mnie uspokaja.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Pan przytuli Cię do serca i ogrzeje ciepłem Swych ramion ....
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć -
zostaje
milczenie pełne piekących łez i bliskość osieroconego serca.
Na zawsze MÓJ.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, jedyną pociechą jest cisza i
pamięć..."
Moja pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Zgaszoną świecę można zapalić lecz Wam już życia nic nie
przywróci...Wy odeszliście,zniknęliście gdzieś w dali, świat nasz zawalił
się i zasmucił.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Czekamy na okruch szczęścia, gdy zechcecie odwiedzić nas we śnie. Przez
moment cieszymy się Waszą obecnościa,lecz noc się kończy... dlatego
marzymy, by dobry sen trwał już wiecznie... Marcinku [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas naszych ran nie leczy,przyzwyczaja do bólu i uczy jak żyć
wspomnieniami....Dzieci w naszych sercach na zawsze,bądżcie szczęśliwi....
Zgłoś SPAM
mama
Za zasłoną snów znajdę CIĘ. Pożegnam ten sen we łzach.
Lecz będę Cię mogła znaleźć na jawie.... tylko oczy wzniosę.... bo
Jesteś tu.
Ukochane DZIECKO!
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, miłość to roślina, którą musimy często podlewać własnymi
łzami.
Ale cóż to łzy, niech płyną, bo inaczej już nie będzie.
Zawsze MÓJ!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.