„Choć zamknięte masz powieki
w naszych sercach zawsze będziesz żył na wieki.„
Zgłoś SPAM
mama
Są wspomnienia...wciąż żywe, wielkie i nie ma gwiazd na niebie....bo nie ma
CIEBIE-
-KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie płaczemy za Tymi co odeszli w spokoju do lepszych miejsc i
krain....wylewamy tylko łzy tęsknoty za Naszymi Kochanymi Dziećmi,za
Cudownymi Wspomnieniami.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku(((..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Ani śniegi, ani deszcze, ani mrozy, ani ciemność nie powstrzymają
nas, gdy idziemy do naszych Dzieci, by zapalić Im światełko i poprawić
kwiaty ... Bądźcie szczęśliwi w Nowym Życiu, Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy,myśli uśpione,smutek ukryty na dnie- lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie,na zawsze pamiętamy....
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
mama
Życie bezlitośnie do ziemi przytłacza, los ciężkie kłody pod nogi nam
wtłacza.
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało....to co było dla nas najukochańsze.
Nieustająco CIĘ KOCHAM..- mój Synu!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzie te radości,szczęścia dni,gdy z nami byliście Wy...odleciały z Wami z
siną dal, nie wrócą już...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*]W taki dzień chciałoby się być z Wami,Dzieci,spotkać
się,pożartować,zjeść pączka,wypić filiżankę dobrej herbaty i czuć,że
ma się całą Rodzinę...Pamiętajcie o nas,jak my pamiętamy o Was...
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, miłość umarła pewnej październikowej sobotniej
nocy....skończyło się
wszystko co najpiękniejsze.
Mój najdroższy Chłopcze. Módlmy się.
Zgłoś SPAM
mama
Najdroższy, czy pamiętasz ile pączków dałeś radę pochłonąć w tłusty
czwartek?
Ja pamiętam i niezmiennie kocham za to, że tak bardzo potrafiłeś docenić
wyroby
swojej Mamy.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Życie ludzkie jest jak księga, w której wielu kart brakuje. Trudno je
nazwać całością, a mimo to stanowi cały tom" Moja pamięć za wczoraj
i na dziś z modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy odeszliście....została tylko pustka ,wspomnienia ,łzy i wielki
żal...bo czym jest życie bez Was????
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..Marcinku...[*]-jestem pewna,ze byłes z Sebuniem w sobote..z Nami..i jestem
pewna,ze nie złoscisz sie na mnie-za to,ze..mówię do Ciebie
-,,Marcinku,,..(((Twoją mame przytulam codziennie...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, najpiękniejsze są tylko te chwile, kiedy jesteśmy razem. W obecnym
czasie serce w mojej piersi jest tylko jednym z mięśni.
Kochanie moje po wieki.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][♥][*] Dzisiejsze światełko dla Ciebie, Marcinie
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu nie możemy dzielić się z Wami każdym oddechem,każdym kęsem
chleba,każdą radością i każdą boleścią i tylko nam wiecznie tęsknić
trzeba??????
Zgłoś SPAM
mama
W Walentynki, najbardziej czerwone, z serca płynące - serduszko dla CIEBIE
KOCHANIE.
Byłam dzisiaj na cmentarzu, zmieniłam dekorację i zapaliłam mnóstwo
świeczek.
Mama zawsze pamięta!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.