Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteś wśród
nas[*][*][*]Pamietamy...Światełko i modlitwa dla Ciebie.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Pokój Twojej Duszy. Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
spokojnie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może to nie gwiazdy, lecz otwory w niebie, przez które przedostaje się
miłość naszych Ukochanych Aniołków, i świeci na nas z góry, abyśmy
wiedzieli, że są szczęśliwi....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziemy za Wami tęsknić........(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kiedy zaczniecie mnie szukać,szukajcie mnie w waszych sercach.Kiedy mnie
znajdziecie,żyć będę w was nadal (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE MOJE, każdy 16-ty przypomina mi tamtą chwilę.
Całuję Twoje niebieskie oczy.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W smutny poniedziałek,Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
wszystko ma swoje miejsce, swój czas. Jest czas radości, szczęścia ,
rozpaczy , łez ,tęsknoty i czas NADZIEI . Marcinku....Dzieci Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZA WCZORAJ I
DZIŚ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota...nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz.
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE, niedzielne najjaśniejsze światełka zapalam.
Każdy drobiazg przypomina mi CIEBIE....kiedy patrzę w TWOJE UFNE OCZY.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Wiesław Myśliwski napisał...Są takie oczy, nie pozna pan po nich, że
płakały. Wystarczy je otrzeć. A są takie, że płacz długo w nich stoi,
nawet gdy dawno płakały..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest chwilką i zgasło.słońce na zawsze zaszło.i ptak nie
zaśpiewa.nie rozszumią się drzewa.I tylko żal,że krótkie było,że
się,niespodziewanie skończyło Aniołki(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.