Tak smutno, pusto bez CIEBIE KOCHANIE.
KOCHAM CIĘ CAŁYM ZBOLAŁYM SERCEM.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję....potrzebujemy Was....
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku dlaczego tak trudno jest żyć na tym świecie, w tym kraju??? Tak
bardzo pragnąłeś wyjechać....I miałeś rację... Odpoczywaj Kochany w
spokoju[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
SKARBY MÓJ I WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI, KOCHAMY WAS BEZGRANICZNIE.
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ " NIEGASNĄCE ღ " ŚWIATEŁKO ღ " NASZEJ PAMIĘCI
ღ" ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY "ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie stracimy tego, co nas cieszyło, wszystko co darzymy głęboką
miłością pozostaje częścią nas...Aniołki Wasze serca biją przy
naszych...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są myśli, tak ulotne, że nie sposób ich wyrazić.
Są uczucia , tak głębokie, że nie można ich ogarnąć.
Są wspomnienia, które przywołują na twarz łzy.
Są sny, których nie można zapomnieć(*)
Zgłoś SPAM
TWOJA mami
SKARBIE MÓJ.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Sił już brakuje,Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Śmierć Ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych, coś w nas umiera,
żyjemy, ale nic nie jest takie jak było przedtem....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
TWOJA mami
KOCHANIE, nie zawsze jestem w stanie wylewać swoje uczucia na tej stronie.
Myślami i sercem jestem z WAMI WSZYSTKIMI, ANIOŁKI NASZE.
SKARBY NASZE NAJDROŻSZE!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dobranoc Marcinku Kochany....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia - Wasz zapach, Wasz uśmiech, Wasze oczy, Wy cali...w naszych
ramionach - zawsze będą płonąć. A my zawsze będziemy tęsknili za tym,
czego nigdy nie będziemy mieli...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Aniołku pamiętam ♥. Marcinku , kiedy zobaczyłam Twojego pieska, to tak
sobie pomyślałam że mój Marcinek też miał pieska. Miał na imię Cezuś.
Był to wilk. Z tęsknoty za Marcinkiem odszedł po 8 miesiąc
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.