...bo tam, gdzie SKARB MÓJ TO I SERCE MOJE.****
ŚWIATEŁKA DLA WSZYSTKICH NASZYCH ANIOŁKÓW.
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE, to już CZWARTE ŚWIĘTO, kiedy JESTEŚ....TAM.
Nie pójdziemy wspólnie odwiedzać mogił krewnych, znajomych,
przyjaciół..tak jak
zawsze to robiliśmy. Wyjątkowe płomyki do NIEBA zasyłąm.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku.... Najpiękniejsze światełko mojej wiecznej pamięci dla
Ciebie[*][*][*] Bądź tam szczęśliwy i pomóż Nam tutaj się z tym
pogodzić... Odpoczywaj w spokoju [*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak się pogodzić, że Was z nami nie ma...a my musimy dalej żyć...wspomnień
nikt nam nie zabierze...w sercach i pamięci na zawsze...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
jak ciężko jest nam tu na ziemi bez Was. Bardzo trudno pogodzić się z
myślą że nie możemy Was usłyszeć, przytulić. Śpijcie Kochane DZIECI -
nasze Anioły.Niech Miłosierny Bóg da Wam szczęście wieczne.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Ból rozstania może być Miłością, Powrotem, Czekaniem,
Wspomnieniem" ks.Jan Twardowski W mojej pamięci i modlitwie na
zawsze...choć tutaj mnie nie ma Na czas zadumy pozostawiam znak pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jutro Twoje Święto. Ale to nie tak miało byc Aniołku. Powinniśmy
świętowac w domach, przy stołach a nie tak, nie w ten dzień.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierci nie da się cofnąć.Na szczęście pamięć zatrzymuje nie tylko
te smutne kadry,ale też i radosne i to jest pocieszenie".Światełko i
modlitwę zostawiamy na ten Bardzo Smutny Czas......
Zgłoś SPAM
Mama
UKOCHANIE MOJE, ZAWSZE JESTEM PRZY TOBIE...***
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Daliście nam serce, my Wam tylko pamięć możemy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Patrzę na płomień tlący się w zniczu.
Smutek i żal się we mnie budzi.
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:
„Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?”
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane
nie pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane. Wyryły ślady słów i
zdarzeń.." Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie,Marcinku,Kochanie Mamusi....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Paulo Coelho.........są w życiu takie chwile, kiedy należy pogodzić się z
losem.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie." Światełko i
modlitwa dla Ciebie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.