KOCHANIE, zaczynam kolejne zabiegi w CKR...tylko, co one zmienią jeśli nie
jestem
pozytywnie nastawiona do tego leczenia?
Dr Danis się uparł, więc nie mam wyboru.....KOCHAM CIĘ BARDZO, BARDZO!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasza codzienność - krzyk serc, dławiące łzy, szmer wśród Aniołów i
pytający wzrok przechodniów - wiedzą - nie...tylko Bóg wie jak bardzo
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"BEZ SŁÓW,BEZ KAZANIA,BEZ ROZGŁOSU,W MILCZENIU,DOBRYM PRZYKŁADEM,MOZNA
LUDZIOM UCZYNIĆ NIESKOŃCZENIE WIELE DOBREGO." ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Nie było mnie u Ciebie,Marcinku Kochany..bardzo trudny to był czas,sił
zabrakło,wybacz proszę,przepraszam,pamiętam i zawsze będę..Mamuniu
przytulam
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa dla Ciebie za wszystkie dni naszej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO mojej MIŁOŚCI DLA CIEBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech
Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie
światełko za wczoraj i dziś...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwę zostawiamy w Dzień Zaduszny dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości, nieśmiertelni tam- gdzie
kochamy. . Karl. Jaspers...Boże Miłosierny daj szczęście wieczne naszym
dzieciom
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, SKARBIE, w ten Dzień Zaduszny jestem szczególnie blisko CIEBIE,
modląc
się, aby TWOJA DUSZA zaznała spokoju - TAM.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
W ten dzień Zaduszny wszystkie swe myśli kieruję ku Wam których już nie ma
wśród nas. Niech Dobry Bóg ma Was w swej opiece. Światełko pamięci
pozostawiam i modlitwę do Boga kieruję [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
01.11.2013 Jasny płomień znicza i modlitwę szeptaną zostawiamy Wam w darze
dziś...To nie tak miało być.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym
świecie, Jest coś co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.A ona NIE
UMIERA..." W Dniu Wszystkich Świętych pamięć i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
wiesław młynarczyk
Dzisiaj najjaśniejsze światełko dla Ciebie Marcinku odemnie
Zgłoś SPAM
kajka
Zgłoś SPAM
Lusia
Przepiękne światełka w Dniu Wszystkich Świętych i Zaduszek...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Dla tych którzy odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze , kołysze
wiatr, dla nich tyle kwiatów pod cmentarnym murem, i niebo jesienne u
góry....D. Gellnerowa.
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE, ten, który spotka się ze śmiercią najbliższej osoby - dopiero
wówczas poczuje całą głębię miłości..(*)(*)(*).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.