Z Wami odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły...zostały
tylko piękne wspomnienia...Kochani tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Sobotnie światełko dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was, a Jesteście...bo Ktoś, kogo tak mocno kochamy nie może po prostu
odejść...Jesteście w każdej chwili naszego smutnego życia, tak jak
dotychczas...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
My ….
Źli, zrozpaczeni, nieobecni,
Ofiary bezradności,
Torturowani wspomnieniami,
Ranieni świadomością
Że Ciebie już tu nie ma
Uczymy się żyć od nowa
Bez Ciebie…
Zgłoś SPAM
Mama
Wspomagaj Magdę z całych sił...ja się modlę o możliwie jaknajszybsze
wyzdrowienie.
KOCHAM CIĘ SYNKU.... nie tak miało być, zarówno z MARTĄ jak i z MAGDĄ.
Niczego nie da się przewidzieć.^^^^
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć
inaczej...Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku....nie mam już siły...Pomóż mi.... Modlę się o wszelakie
szczęście dla Ciebie[*][*][*] Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiech, smutne jest serce, gdy tęskni
bez końca...gdzie Jesteście Serca Nasze???
Zgłoś SPAM
Mama
jEST 21,00 - DOBRANOC SKARBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Sensem jest miłość Celem ty Panie, Śmierć to nie nicość lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony...Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech te światełka które świecimy Wam, zaprowadzą Was wprost do Nieba bram
nasze Ukochane Dzieci.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE NA ZAWSZE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nikt nie jest naprawdę stracony, jeśli Był w naszym życiu, kochał nas, a my
kochaliśmy Jego....Kochani w naszych sercach na zawsze.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Człowiek jest wspaniałą istotą
nie z powodu dóbr, które posiada,
ale jego czynów. Nie ważne jest to
co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
- Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną. Ty
ciągle żyjesz w naszych sercach i pamięci i żyć będziesz
zawsze.Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”
Zgłoś SPAM
Monika Churska
...
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MAMY, obiecałeś być osłodą mojej starości.......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.