Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach już na zawsze będziecie głęboko tkwić, jak odległa
gwiazda swoim blaskiem lśnić...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja to
Siła skrzydeł która potrafi
nieść nas poprzez mroki
we wszystkim odnajdzie
ziarenko radości
i nawet jeśli
trochę połamane
to zawsze fruną
w ramiona ufności
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Marcinku,pamiętam....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście naszą radością, szczęściem, powietrzem, naszym
życiem....ulecieliście w otchłań gwiazd Ukochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje
jak długo o nim się pamięta ....Światełko i modlitwę zostawiamy.......
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj SŁOŃCE moje...noc miałam koszmarną.
KOCHAM CIĘ i kochać będę do końca moich dni, a później....później już
będziemy razem.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W tę smutną niedzielę,Marcinku....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć ...O
Tobie....Światełko i modlitwę zostawiamy ....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek...w naszych sercach na zawsze Aniołki...
Zgłoś SPAM
Mama
W tę zapłakaną deszczem niedzielę, najjaśniejsze płomyczki wysyłam do
CIEBIE.
KOCHANY MÓJ SKARBIE, JAK SMUTNO GDY BRAK CIEBIE NA WYCIĄGNIĘCIE DŁONI.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Płomyk znicza dla Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy....Tak
smutno bez Was........Światełko i modlitwę zostawiamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.