Świąteczne światełko i modlitwę dla Was Kochani zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przytul nas Boże i okaż miłosierdzie, nas i naszych Aniołków Ukochanych,
utul w ramionach, daj wytchnienie, daj siłę...myślami z Aniołkową
Rodziną...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Ciebie...Światełko Bożonarodzeniowe(*)
Zgłoś SPAM
TWOJA MamI
KOCHANIE, na skrzydłach aniołków przesyłam CI piękną "Kolędę dla
Nieobecnych"
w wykonaniu Magdy WELC.
Zaraz wychodzimy do CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią się cienie.Uwierzymy
kolejny raz,W jeszcze jedno Boże Narodzenie "Światełko i modlitwę
zostawiamy w ten wyjątkowy wieczór.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Leci do Was Aniołek mały, ma w kieszonce opłatek biały, skrzydełka przed
Wami rozłoży i od nas życzenia Wam złoży, dla Ukochanych Aniołków i Ich
Bliskich, zdrowia i wytrwałości w pielęgnowaniu pamięc
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W ten smutny wieczór,Marcinku..Mamusiu, jestem bardzo blisko Pani...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..jak codziennie..dzisiaj szczególnie !!przytulam Twoją Mami...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wigilijne światełko dla Ciebie. Utulam Twoich bliskich.
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję cudowne światełka wraz z modlitwą na święta Bożego Narodzenia i
Nowego Roku...
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMI
Czwarta Wigilia Bożego Narodzenia, kiedy po mojej lewej stronie będzie puste
miejsce
przy stole - Przyjdź proszę, choćbym tylko poczuła 'Davidova.
KOCHANY SKARBIE MÓJ.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Leci do Ciebie aniołek mały ma w
kieszoneczce opłatek biały i na
Twym stole go położy i ode
mnie życzenia Ci złoży.(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Kolejny okrutny 23-ci i to przed WIGILIĄ - ale nigdy nie Będziesz SAM, bo o
każdej dobie jestem przy TOBIE... KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Świeci słońce, świecą gwiazdy na niebie, a my wciąż tęsknimy do
Was...nie chcemy bogactwa, ziemi i nieba...nam Was tak bardzo potrzeba....
Zgłoś SPAM
Mama
W TĘ OSTATNIĄ ADWENTOWĄ NIEDZIELĘ - TULĘ CIĘ DO KRWAWIĄCEGO SERCA.
MODLĘ SIĘ ZA WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czym jest wspomnienie,Tym co odeszło,Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu,I tym co w nas pozostało.Czym jest
wspomnienie?radością,tęsknotą,smutkiem,pragnieniem.żalem Śpij.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.