Innego wyboru nie mamy...tylko wspomnienia Naszych Aniołków i ta tęsknota nam
pomaga z życiem codziennym się zmagać...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥] ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..Marcinku*(...Basiu...((((...
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Jestem z Tobą Marcinku myślami sercem i modlitwą cały czas tylko pisać nie
mam siły, Ty wiesz co się dzieje. Tulę Cię mocno i światełko pozostawiam
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Sercem na zawsze jesteśmy z Wami Aniołki kochane [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei
może sprzeciwiać
Zgłoś SPAM
Mama
W ostatnią niedzielę tego roku, tulę do serca MOJE KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
U Pana po łąkach spacerujecie, kwiaty podziwiacie, ptaki, po ogrodach
wędrujecie...bądż wola Twoja Panie...niech tylko będą szczęśliwe Aniołki
Nasze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zabierasz tych, co mają serca szlachetne ! Dlaczego śmierć musi rozdzielać
tych,którzy tak bardzo się kochają ??? Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Utulone snem wiecznym spoczywają w ciszy serca z serc wyrwane, w których na
zawsze ból pozostanie...Marcinie
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Marcinku Kochany,dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć i światełko trwa(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi
?*Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na
wieki....Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Piękny czas, ale nie dla nas...bez Was...tęsknota za Wami żyć nie daje,
życie bez Was istnieć przestaje...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku...przytulam w ten swiáteczny dzieñ Twojá Mami...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE...GWIAZDECZKI dla CIEBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne Światełko na Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.