Marcinku moja modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ... w ten
szczególny rocznicowy dzień
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinku moja modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama śp. Roberta
Rocznicowe światło mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku...Cóż powiedzieć w tym smutnym dniu gdy to ciągle boli a strata
jest niewyobrażalna...Gorące rocznicowe światełko i modlitwę pozostawiam
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
tomek serafin
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
W tym Smutnym Dniu, Marcinku kochany nasza pamięć...cóż więcej
powiedzieć,kiedy słów już dawno zabrakło...lepiej nie mówić nic...Mamuniu
,zawsze blisko Pani..Monika i Andrzej
Zgłoś SPAM
Hania, Zuzia, Maciuś, Michał
Pamięć jest wieczna
Zgłoś SPAM
nieznajoma
smutne światełko w 4tą rocznicę...
Zgłoś SPAM
nieznajoma
smutne rocznicowe światełko [*]
Zgłoś SPAM
Marta
Marcinku...pamiętam o Tobie... (*)
Zgłoś SPAM
Irmina i Tomek
Pacący się znicz jest oznaką naszej o TOBIE PAMIĘCI MARCINKU.
Zgłoś SPAM
Mama
.....I przyszła wielka cisza.....a potem n o c.
KOCHANIE MOJE.
Zgłoś SPAM
Paweł Wyszkowski z rodziną z Morąga
Marcinie. Wiemy, że jesteś, jesteś w naszych sercach, w naszej pamięci, w
naszej modlitwie. Cześć Tobie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI MARCINIE
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
...............
Pamiętamy.......
Zgłoś SPAM
Lusia
Rocznicowe,śliczne,jesienne światełka i modlitwa dla Ciebie...śpij w spokoju
Aniele....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.