Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Marcinku (*) ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Płaczą nasze serca, cichutko łkają...płaczą serca nad losem
swym...odeszło nasze szczęście i Wy razem z nim...
Zgłoś SPAM
Michał
Marcin, pamiętam ............
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie zgaśnie tak jak pamięć o
Was nigdy nie zaśnie ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Śpijcie w
spokoju•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie dla smutnych słońcem, dla głodnych chlebem, dla spotkanych
radością, a dla najbliższych niebem....pocieszajcie nas Kochani w tych
trudnych dniach....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko do samego Nieba dla Ciebie Marcinku [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
niedzielne światełko Marcinku...
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE MOJE *********
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
Zaczął sie kolejnej, tragicznej rocznicy czas KOCHANIE MOJE.
WSZYSTKIE MYŚli PRZY TOBIE
SKARBIE MÓJ.
UKOCHANYM WSZYSTKIM NASZYM DZIECIOM WIECZORNA MODLITWA
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani bólu, w cieniu samotności, palimy światełko - znak naszej
pamięci i miłości...Aniołeczki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Mama śp Wiesia i Roberta Walas
Spóżnione światełko rocznicowe. Przepraszam za pomyłkę.
Zgłoś SPAM
Mama śp Wiesia i Roberta Walas
Marcinku, spóżnione światełko urodzinowe wysyłam Ci do nieba.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na
zawsze...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
SKARBIE, DZIĘKUJMY WSZYSTKIM KTÓRZY PAMIĘTALI O TEJ SMUTNEJ ROCZNICY.
KOCHAM CIĘ NIEZMIENNIE, NIEUSTANNIE....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Żal nieprzemijający, ciągle taki sam...Tysiące pytań bez odpowiedzi...To
nie tak miało być. Światełko pamięci do samego Nieba dla Ciebie Marcinku
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.