☀❤️☀ Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.. jeden ... podmuch
wiatru i ... wszystko może runąć jak domek z kart... Pamięć pozostanie na
zawsze, Marcinku . ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Już sierpień bez Ciebie Marcinku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niedzielne światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Zgłoś SPAM
m
"Kiedy dygot serca budzi mnie o świcie Kiedy marzeń sieć na strzępy
życie rwie Kiedy, mimo jasnych prognoz, czarno widzę Bądź jak światło w
tym tunelu - prowadź mnie." Tęsknię Synku! Śpij mój Marcinku
Zgłoś SPAM
RODZINA PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka WISNIEWSKIEGO
pamiec i grób , miłosc i wspomnienie to wszystko trwac bedzie na zawsze,
swiate łkoi dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nas strunach serca drży żal...pozwala płynąć łzom...Ty Boże jeden wiesz,
jak bardzo Bliskiego serca brak...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia....NA ZAWSZE; .♥. ________
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marcinku.
❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę Marcinku .❤️❤️."
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
m
Życie bez Ciebie coraz bardziej roztrzaskuje się i traci sens.Jest jak rozbite
lustro.I wlecze się tak dzień za dniem.Wszak rozbite lustro nie odbije już
nic.Kocham Cię Marcinku.Śpij spokojnie Synku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.