Kochani - Wasz głos jest jak strumień leśny, delikatnie śpiewa pieśni,
które tylko w głębi ciszy serce, a nie ucho słyszy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY....... Światełko Pamięci dla Ciebie
Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI W TEN ŚNIEŻNO DESZCZOWY DZIEŃ
Zgłoś SPAM
A.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Hanna
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
m
"Piękni ludzie nie biorą się znikąd"/E.Kubler-Ross/ Byłeś Synku
mądrym i dobrym Człowiekiem, miałeś piękną Duszę i byłeś darem
Niebios.Tylko...,dlaczego Niebiosa tak szybko upomniały się o swój dar?
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️†♣† Tak wiele wspomnień,wiele wrażeń.W swojej wędrówce
zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami.
Żyjesz w nas.Światełko i modlitwa dla Ciebie Marcinku.❤️†♣†
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Została nam nadzieja....i wspomnienia, zdjęcia, przypominamy sobie Was i nie
możemy powstrzymać łez....brakuje nam Was tak bardzo....
Marcinku mój, światełko od serca. Wybacz Synku, że dopiero teraz. Aniołku
mój, dziękuję, wiem, że byłeś ze mną, dlatego wszystko pomyślnie
poszło. Śpij spokojnie Synku. Kocham Cię
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.