za słońce za wiatr za wycieczki za uśmiech dziekujemy Ci kochaNY I TESKNIMY
DO SPOTKANIA
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
m
Pamięć nie zblednie,smutek nie odejdzie.Każdy kolejny dzień jest wielką
pustką Zapełniam ją często bezsensownym działaniem,aby dotrwać do nocy i
móc czekać na Ciebie Synku z nadzieją,że przyjdziesz...
Zgłoś SPAM
Hanna
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Niebo,to miejsce nieopisanej,nie dającej się z niczym porównać
radości. Niebo istnieje,jest bardziej realne niż wszystko inne,czego możemy w
życiu.Zostawiam światelko i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z tęsknotą patrzymy w niebo gwiażdziste, w szafir niezgłębionych
firmamentów, tam do Was, rwą się nasze serca....wieczne odpoczywanie....
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
boli , że Was niema ale modlitwa za was trwa mkochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
To takie smutne i tak bardzo boli… Dlaczego odchodzą anioły??? .-:¦:-. Wraz
z Wami odeszła cała radość naszego życia........ Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
m
Świat taki jasny, ptak gdzieś cicho ćwierka, ale to jeszcze bardziej boli,
tęsknota jeszcze bardziej nęka. Tak bardzo brak Ciebie Marcinku. Odpoczywaj w
Pokoju moj Synu, kocham Cię
❤️✽❤️ Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci.
Spoczywaj w pokoju kochany Marcinku.❤️✽❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O każdej porze i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy i gdzie będziemy, pamięć
wyryta w kochających sercach pomoże odnaleźć drogę do Was Kochani....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.