KuPamięci.pl

Marcin Mateusz Domański


* 07.12.1982

 

+ 11.09.2017

Miejsce pochówku: Warszawa, cmentarz Pyry

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (49)
Licznik odwiedzin strony
352689
Zapalone ponad rok temu
m
"Ile razem dróg przebytych?Ile ścieżek przedeptanych?Ile deszczów,ile śniegów...Twe oczy jak piękne świece,a w sercu źródło promienia"Więc ja Twoje Serce ocalę od zapomnienia.Śpij mój Synku.Kocham Cię
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Krople deszczu rysują na szybie Wasze twarze, spoglądacie wśród obłoków na niebie, w naszych sercach wyryty jest obraz Wasz.... mijają miesiące, lata, a my nie potrafimy żyć bez Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Są takie chwile, kiedy brak słów... ...a najwłaściwsze jest brzmienie ciszy.... Światełko Pamięci dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO
MAJOWE SWIATEŁKO PELNE PIEKNYCH wspomnien i miłosci posyłam wraz z modlitwa
Zgłoś SPAM
Hanna
Smutne światełko na początek kolejnego miesiąca bez Ciebie Marcin. Pokój Twojej duszy
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
m
Maj,ponoć najpiękniejszy z miesięcy.Wiosna,zieleń,kolory,nadzieja-tyle kiedyś dawały radości.A dziś?Dziś wszystko szare,popiołem smutku przysypane,bo tęsknota za Tobą okryła świat gęstą mgłą.Synku mój
Zgłoś SPAM
mama iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
❤️ Rodzice Krzysia Rzepeckiego❤️ pamiętamy Kochani, światełko na dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨⭐♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami......jesteście ciągle w naszych myślach i sercach..˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.. Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
Hanna
Smutno Marcinie, bardzo Ciebie brak i czas tu nic nie zmienia. Ospoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
"Błogosławieni którzy się smuca albowiem oni będą pocieszeni "św Mateusz
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień nikt nam nie odbierze Spoczywaj w pokoju.Zostawiam najjaśniejsze światełko i modlitwę dla Ciebie . ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1049   1050   1051   ...   1593   1594    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
administrator
19.09.2017