❤️★❤️ Wszystko na świecie prędko przeminie, Płomienie zgasną, woda
przepłynie, Przeminie radość i to, co boli, Czasy nieszczęścia i czasy
niedoli.Zostawiam znicz i modlitwę Marcinku.❤️★❤️
Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć Ci cierpienie, musisz przyjąć,
wyszeptać - do zobaczenia Kochani... będziemy cierpliwie czekali...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zostały nam tylko piękne wspomnienia - tak bardzo tęsknimy za Wami...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZINA PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
✿c...Daniela M ✿✿światełko pamięci✿
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Ziemia to tylkjo zycia chwilka, wiecznośc światłościa pieści i czeka
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ღ থৣ❤️থৣ ღ.Miłość przezwycięży nawet śmierć... Bo kochać
Was nigdy nie przestaniemy... Dowodem na to jest nasza nieustająca
pamięć.Zostawiam światełko i modlitwę..ღ থৣ❤️থৣ
Zgłoś SPAM
m
"Tęsknota jest jak biały anioł, który składa skrzydła, by pofrunąć
do Nieba, bliżej Ciebie..."
Kocham Cię Marcinku i tak bardzo za Tobą tęsknię.
Znajdź Synku spokój i szczęście w Tym Dalekim Niebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.