KuPamięci.pl

Marcin Mateusz Domański


* 07.12.1982

 

+ 11.09.2017

Miejsce pochówku: Warszawa, cmentarz Pyry

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (49)
Licznik odwiedzin strony
352732
Zapalone ponad rok temu
c...Daniela M♦◇♦ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♦◇♦MARCINIE ♦◇♦
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
To nie tak miało być..... Świat miał być piękny i pełen Twojego życia...to wszystko nie tak........... Światełko Pamięci niech zawsze Ci płonie,Marcinku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Jan Paweł II niech czuwa nad Tobą
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne smutne światełko Marcinku...pamiętam
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♣❤️ Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. bo miłość jest nieśmiertelna,Zostawiam światelko,Marcinku. ❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
swiatełko dla Ciebie w ten chłodny poranek majowy, kwiatki i modlitwa
Zgłoś SPAM
ROZICE ANETKI JUCHA
☘️☘️☘️Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają☘️☘️☘️Światełko i modlitwę zostawiamy☘️☘️☘️
Zgłoś SPAM
m
"Kiedyś mi mówiono,że są tu na ziemi jasne anioły ze skrzydłami białymi.Aniołów nie znalazłem, tylko ból i cierpienie,przyjaźń była fałszem,a miłość...” zdradą. Wierzę Synu,że Tam zaznasz tylko Dobra.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A przed nami wspomnień tyle...zostawiły w naszych sercach trwały ślad i na dłużej niż na zawsze tam zostaną, bo wyryte są uczuciem, które znacie ...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
❤️♡❤️ Majowe światełko wraz z modlitwą zostawiamy. ❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czuwajcie nad nami... Kochać zawsze Was będziemy, bo śmierć to zbyt mały powód żeby przestać kochać!!! Tak bardzo tęsknimy za Wami... Światełko z modlitwą dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka wisniewskiego
swiatełko pamieci i miłosci Nieba dla Ciebie
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na sobotę Marcinie [*]
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
m
"W apatii światła,w barw anemii,Świt,jak piec zimny,dreszcze szerzy.I duszę trwożny lęk oniemia,Że zegar ostro wnet uderzy..."/L.Staff/...i że trzeba Synku,kolejny dzień,bez Ciebie przeżyć.Marcinku...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1040   1041   1042   ...   1593   1594    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
administrator
19.09.2017