To nie tak miało być.....
Świat miał być piękny i pełen Twojego życia...to wszystko nie
tak...........
Światełko Pamięci niech zawsze Ci płonie,Marcinku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Jan Paweł II niech czuwa nad Tobą
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne smutne światełko Marcinku...pamiętam
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♣❤️ Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją
miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym
świetle. bo miłość jest nieśmiertelna,Zostawiam światelko,Marcinku.
❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
swiatełko dla Ciebie w ten chłodny poranek majowy, kwiatki i modlitwa
Zgłoś SPAM
ROZICE ANETKI JUCHA
☘️☘️☘️Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i
przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali
pamiętają☘️☘️☘️Światełko i modlitwę
zostawiamy☘️☘️☘️
Zgłoś SPAM
m
"Kiedyś mi mówiono,że są tu na ziemi jasne anioły ze skrzydłami
białymi.Aniołów nie znalazłem, tylko ból i cierpienie,przyjaźń była
fałszem,a miłość...” zdradą. Wierzę Synu,że Tam zaznasz tylko Dobra.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A przed nami wspomnień tyle...zostawiły w naszych sercach trwały ślad i na
dłużej niż na zawsze tam zostaną, bo wyryte są uczuciem, które znacie
...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
❤️♡❤️ Majowe światełko wraz z modlitwą zostawiamy. ❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czuwajcie nad nami...
Kochać zawsze Was będziemy, bo śmierć to zbyt mały powód żeby przestać
kochać!!!
Tak bardzo tęsknimy za Wami...
Światełko z modlitwą dla Ciebie Marcinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.