Czas pędzi, dzień za dniem mija, godzina za godziną...ciągle tu Jesteście,
o każdej porze...bo przecież widzimy i oglądam Was co dzień...w pamięci, w
sercach i w myślach Jesteście ciągle z nami...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
⏫❤⏫
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota.....
(♨️) - Światełko Pamięci dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
przemijaniw, bó,l i miłośc z tesknota m tyle nam zostało do końca naszych
dni, światełko dla Marcina
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
m
Jak żyć? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca.Tęsknota z bólem idą w
parze.Została tylko nadzieja,że kiedyś znów będziemy razem... Twojej
Pamięci mój Marcinku.Śpij spokojnie Synku i czekaj Tam na mnie
Jak wątłe jest życie nie myślimy o tym w biegu spraw naszych, w kołowrocie
zdarzeń, gdy w jednej chwili, w ułamkach sekund śmierć nam odbiera okruchy
marzeń...cóż pozostało kiedy pęka serce?
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•-..Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie
Marcinku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA Wiśniewskiego
miłosci bozej w Niebie i z ziemi od bliskich , i światełko na wieczność
Marcinie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.