serdeczne światełka, wspomnienie i łacznośc nasza posyłam do Nieba dla
Marcina.
Dziekuje serdecznie za dobre słowa za pamięc za pociechę
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
m
W każdym płomyku jeden Człowiek,Którego komuś ciągle brak /A.Andrus/Tak
boleśnie mi Ciebie brak Marcinku.Czas nic nie zmienia i nie zmieni.Zaznaj Synu
szczęścia Tam,bo wierzę, że Tam jest Lepszy Świat
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością,
widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. BO
MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA Zostawiam modlitwę,Marcinku .❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście naszą radością, szczęściem, powietrzem, naszym
życiem....ulecieliście w otchłań gwiazd Ukochani....
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
✴❤✴
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Dziękuję Pani Basiu za zapalenie zniczy dla mego Henia okazji w tego
szczególnego dnia. O Marcinku zawsze będę pamiętać, pozdrawiam
serdecznie..❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Jesteś w krainie mojego serca,
ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego dnia,
Miłością jego jesteś będziesz na zawsze ,
oplecione pamięcią Twojego uśmiechu ,
jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA wIŚNIEWSKIEGO
kochamy naszych zmarłych i czujemy bliskość tych 2-ch światów niby tak
daleko nas rozdzielających, światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
m
Synku mój, tak piekny dzień, a w sercu już wieczny smutek i cień. Ale Tobie
Jasne Światelko posyłam do Nieba. Bądź Tam szczęśliwy Marcinku, bo tu
zaznaleś zbyt wiele bólu i smutku. Śpij Dziecinko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Ciebie Marcinku kochany.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Jesteś w mojej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜.☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀˜”*•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•°*”˜.
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami słońca,
które ogrzewają nasze serca i dusze....Bądżcie bliziutko nas Aniołki....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko.....ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ..... Światełko Pamięci dla Ciebie
Marcinku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.