KuPamięci.pl

Marcin Mateusz Domański


* 07.12.1982

 

+ 11.09.2017

Miejsce pochówku: Warszawa, cmentarz Pyry

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (49)
Licznik odwiedzin strony
353262
Zapalone ponad rok temu
mama Oli Siemion
Światełko pamięci dla Ciebie Marcinie.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿ
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
byłes swiatłem nadzieja, miłoscia, znam ten ból i dziele go , spoczywajcie kochani w Niebie w wiecznej szczesliwosci
Zgłoś SPAM
m
Byłeś mi Światłem,byłeś Nadzieją…Odszedłeś…Nagle,bez zapowiedzi,bez pożegnania.I Światło zgasło!Pozostał ból i rozpacz,pustka bezmierna i smutna pamięć i miłość sięgająca Tamtych Granic.Śpij mój Synku
Zgłoś SPAM
⁑⁑c...Daniela M ⁑⁑ światełko pamięci ⁑⁑
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni... Zostawiam modlitwę i światełka Marcinku.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusze nas bolą, a serca płaczą, dlaczego los odebrał nam Was.....najpiękniejsze chwile skradł niosąc w zamian tęsknotę i łzy......
Zgłoś SPAM
m
Dobranoc Synku. Śpij Kochany
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie będzie takie samo,została tęsknota i gorzkie łzy i wspomnienie pozostało - szczęśliwych, razem spędzonych dni........♥.... Światełko Pamięci dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Poniedziałkowe światełko pamięci [*] Marcinku
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
czas wraz z pamiecia ucieka, bezsilnośc zamienia sie w smutek a miłośc trwać bedzie zawsze
Zgłoś SPAM
m
"Wiara przy wierze nadzieja przy nadziei... tylko miłość jak morze od morza do morza" Wiara i nadzieja,że kiedyś się spotkamy, tli się jeszcze.Została miłość i przesmutna pamięć. Śpij mój Daleki Synku
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1000   1001   1002   ...   1594   1595    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
administrator
19.09.2017