byłes swiatłem nadzieja, miłoscia, znam ten ból i dziele go , spoczywajcie
kochani w Niebie w wiecznej szczesliwosci
Zgłoś SPAM
m
Byłeś mi Światłem,byłeś Nadzieją…Odszedłeś…Nagle,bez zapowiedzi,bez
pożegnania.I Światło zgasło!Pozostał ból i rozpacz,pustka bezmierna i
smutna pamięć i miłość sięgająca Tamtych Granic.Śpij mój Synku
Zgłoś SPAM
⁑⁑c...Daniela M ⁑⁑ światełko pamięci ⁑⁑
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca
dni... Zostawiam modlitwę i światełka Marcinku.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusze nas bolą, a serca płaczą, dlaczego los odebrał nam
Was.....najpiękniejsze chwile skradł niosąc w zamian tęsknotę i
łzy......
Zgłoś SPAM
m
Dobranoc Synku. Śpij Kochany
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nic już nie będzie takie samo,została tęsknota i gorzkie łzy i wspomnienie
pozostało - szczęśliwych, razem spędzonych dni........♥.... Światełko
Pamięci dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Poniedziałkowe światełko pamięci [*] Marcinku
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
czas wraz z pamiecia ucieka, bezsilnośc zamienia sie w smutek a miłośc trwać
bedzie zawsze
Zgłoś SPAM
m
"Wiara przy wierze nadzieja przy nadziei... tylko miłość jak morze od
morza do morza" Wiara i nadzieja,że kiedyś się spotkamy, tli się
jeszcze.Została miłość i przesmutna pamięć. Śpij mój Daleki Synku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.