Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcelek Gołębiewski


* 26.04.2013

 

+ 14.03.2015

Miejsce pochówku: Włocławek

 
Licznik odwiedzin strony
66311

 

http://pamieci-dzieci-zakatowanych.kupamieci.pl/< /em>

 

Marcelek  Gołębiewski z Włocławka - 26.04.2013- 14.03.2015  dwa latka

 

Ta historia wstrząsnęła Polską. W Sądzie Okręgowym we Włocławku rozpoczął się proces Patryka K., oskarżonego o zabójstwo dwuletniego Marcela. Rok temu pobity do nieprzytomności chłopiec trafił do szpitala w Toruniu, gdzie po miesiącu zmarł. Konkubent matki dziecka, któremu grozi dożywocie, nie przyznaje się do winy. Prokuratura dowodzi, że mężczyzna stosował wobec Marcela zarówno przemoc fizyczną jak i psychiczną i musiał mieć świadomość konsekwencji swoich działań.

Pojawianie się Patryka K. we wtorek na sądowym korytarzu wywołało sporo emocji. Mężczyzna nie zasłaniał twarzy przed błyskiem fleszy i okiem kamer, ale dostępu do niego skutecznie broniła policja. Zdaniem prokuratury, Patryk K. przez cztery miesiące, od momentu wprowadzenia się do matki Marcelka, znęcał się regularnie nad chłopcem. - Stosował wobec niego kary cielesne w postaci uderzeń ręką w głowę, po całym ciele, ściskał, potrząsał wyżej wymienionym, czym spowodował u pokrzywdzonego liczne obrażenia - relacjonuje Renata Jędrzejczak-Musialik z Prokuratury Rejonowej we Włocławku.

Największy dramat za tymi drzwiami rozegrał się 16 lutego ubiegłego roku. Podczas gdy matka dziecka wyszła z domu, Patryk K. miał bić chłopca do utraty przytomności. - Trzykrotnie uderzył Marcela w tył głowy. Złapał za policzki i ścisnął je. Następnie, działając z zamiarem ewentualnym pozbawienie życia, uderzył go w twarz i silnie popychając spowodował, że Marcel przewrócił się uderzając w podłogę – przypomina prokurator Jędrzejczak-Musialik.

Szczegółów dotyczących sprawy nie poznamy, bo sąd na wniosek matki Marcelka wyłączył jawność procesu. Magdalena W. 

 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Maria
Dla Marcelka
2021-02-19
Marcelku,maleńki chłopczyku..tak bardzo mi przykro,tak żal trawi serce i duszę,że musialeś odejść z tego świata i nie zaznales miłości i dobroci.Ptaszynko kochana..życia nikt Ci nie zwóci,jednak pamieć o Tobie trwa,jesteś w sercach wielu ludzi.Dziecinko słodka ,tak bardzo przytulam do serca.Kocham Marcelku ogromnie i mam nadzieję,że kiedyś się spotkamy...biegaj Maluszku po ścieżkach niebiańskich z innymi Aniołkami ..do zobaczenia tam kiedyś❤❤❤..ps..Duszku a urzędników z MOPRu postrasz!!
J.Z. babcia
2018-12-06
Święty Mikołaju kiedy będziesz przemierzał niebo saniami proszę zawitaj do Raju z moimi prezentami zanieś moim Anielskim Dzieciom worki pełne miłości niech w ich serduszkach radość zagości zanieś im całusy i pełno wielkich paczek niech wiedzą że są kochane te nasze Niebiańskie Dzieciaczki a gdy będziesz wracał serduszko ♥ odciśnij na szybie żebym wiedziała Święty Mikołaju że moje dary serca dotarły do RAJU ,-"."-, /___ .(_) {▂▂▂} .'( ●◡● )ϡ ❤️ ,-'.,.-"."".".,՞`•. ””¯ ¯՟՞¯_„~¯՟՞¯ _„~„„-~”” „„-~”” ŚWIATEŁKO MIKOŁAJKOWE DLA MARCELKA❤ ¯՟՞¯ _„~ „„-~¯՟՞¯❤️
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Na niebie bezchmurnym lśnią miliony gwiazd, Ku jednej się serce wyrywa. Do Ciebie pobiegne przez tysiące miast, Marcelku, Marcelku, Gdy Bóg mej modlitwy wysłucha... To już siedem lat, odkąd jesteś w moim sercu Najdroższy. Tyle się przez ten czas wydarzyło. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy, Jego karząca dłoń dosięgła Twoich krzywdzicieli. Pokój z Tobą Marcelku...
Jarek DJRM
Marcelkowi
Ptaszynko nie zapomnimy o Tobie,wedrujesz z Nami wspomnieniem,myślą i modlitwą 🕊🕊🕊
Maria
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
.
.
Mały Marcelek
.
-
Dorota
Dorota
zapalił(a) dnia 2022-06-24
Dziś rozdanie świadectw...ale Ty Marcelku już nigdy nic...
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Monika R
27.06.2016