Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcelek Gołębiewski


* 26.04.2013

 

+ 14.03.2015

Miejsce pochówku: Włocławek

 
Licznik odwiedzin strony
33269

 

http://pamieci-dzieci-zakatowanych.kupamieci.pl/< /em>

 

Marcelek  Gołębiewski z Włocławka - 26.04.2013- 14.03.2015  dwa latka

 

Ta historia wstrząsnęła Polską. W Sądzie Okręgowym we Włocławku rozpoczął się proces Patryka K., oskarżonego o zabójstwo dwuletniego Marcela. Rok temu pobity do nieprzytomności chłopiec trafił do szpitala w Toruniu, gdzie po miesiącu zmarł. Konkubent matki dziecka, któremu grozi dożywocie, nie przyznaje się do winy. Prokuratura dowodzi, że mężczyzna stosował wobec Marcela zarówno przemoc fizyczną jak i psychiczną i musiał mieć świadomość konsekwencji swoich działań.

Pojawianie się Patryka K. we wtorek na sądowym korytarzu wywołało sporo emocji. Mężczyzna nie zasłaniał twarzy przed błyskiem fleszy i okiem kamer, ale dostępu do niego skutecznie broniła policja. Zdaniem prokuratury, Patryk K. przez cztery miesiące, od momentu wprowadzenia się do matki Marcelka, znęcał się regularnie nad chłopcem. - Stosował wobec niego kary cielesne w postaci uderzeń ręką w głowę, po całym ciele, ściskał, potrząsał wyżej wymienionym, czym spowodował u pokrzywdzonego liczne obrażenia - relacjonuje Renata Jędrzejczak-Musialik z Prokuratury Rejonowej we Włocławku.

Największy dramat za tymi drzwiami rozegrał się 16 lutego ubiegłego roku. Podczas gdy matka dziecka wyszła z domu, Patryk K. miał bić chłopca do utraty przytomności. - Trzykrotnie uderzył Marcela w tył głowy. Złapał za policzki i ścisnął je. Następnie, działając z zamiarem ewentualnym pozbawienie życia, uderzył go w twarz i silnie popychając spowodował, że Marcel przewrócił się uderzając w podłogę – przypomina prokurator Jędrzejczak-Musialik.

Szczegółów dotyczących sprawy nie poznamy, bo sąd na wniosek matki Marcelka wyłączył jawność procesu. Magdalena W. 

 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Maria
Dla Marcelka
2021-02-19
Marcelku,maleńki chłopczyku..tak bardzo mi przykro,tak żal trawi serce i duszę,że musialeś odejść z tego świata i nie zaznales miłości i dobroci.Ptaszynko kochana..życia nikt Ci nie zwóci,jednak pamieć o Tobie trwa,jesteś w sercach wielu ludzi.Dziecinko słodka ,tak bardzo przytulam do serca.Kocham Marcelku ogromnie i mam nadzieję,że kiedyś się spotkamy...biegaj Maluszku po ścieżkach niebiańskich z innymi Aniołkami ..do zobaczenia tam kiedyś❤❤❤..ps..Duszku a urzędników z MOPRu postrasz!!
J.Z. babcia
2018-12-06
Święty Mikołaju kiedy będziesz przemierzał niebo saniami proszę zawitaj do Raju z moimi prezentami zanieś moim Anielskim Dzieciom worki pełne miłości niech w ich serduszkach radość zagości zanieś im całusy i pełno wielkich paczek niech wiedzą że są kochane te nasze Niebiańskie Dzieciaczki a gdy będziesz wracał serduszko ♥ odciśnij na szybie żebym wiedziała Święty Mikołaju że moje dary serca dotarły do RAJU ,-"."-, /___ .(_) {▂▂▂} .'( ●◡● )ϡ ❤️ ,-'.,.-"."".".,՞`•. ””¯ ¯՟՞¯_„~¯՟՞¯ _„~„„-~”” „„-~”” ŚWIATEŁKO MIKOŁAJKOWE DLA MARCELKA❤ ¯՟՞¯ _„~ „„-~¯՟՞¯❤️
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Marcelkowi
Ptaszynko nie zapomnimy o Tobie,wedrujesz z Nami wspomnieniem,myślą i modlitwą 🕊🕊🕊
Maria
Marcelkowi
Kochanie dla Ciebie
Maria
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
.
.
Mały Marcelek
.
-
Anna
Anna
zapalił(a) dnia 2019-10-17
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Monika R
27.06.2016