Smutne Wielkanocne światełko pamięci...pamięci i modlitwy dla Ciebie
Madziu......
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿ ♦═ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA WIELKI CZWARTEK═♦ ✿ MAGDALENKO...
Zgłoś SPAM
mama Marty
pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Dzczyrba
Smutne Rocznicowe swiatelko pamięci dla Ciebie Madziu...Twojej pamięci
Kochana...
Zgłoś SPAM
HALINA c. Marianny i Kazimierza Jannasz
Zniczów złote płomyki migoczą..♥..(*)..♥..tylko tyle wraz z modlitwą
mogę Tobie, Magdalenko, w tym rocznicowym dniu dać. Wspomnienia, ciągle
bardzo bolą, pomimo upływu już 7 lat...R.I.P
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Madziu rocznicowe smutne światełko pamięci ((*))❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Gdy powracamy do wspomnień..niejedne, przypominają nam szczęśliwe dni i
wtedy, w naszych oczach - łzy...MAGDALENKO ❄️ڿڰۣڿŚwiatło pamięci w
Niedzielę Palmową ڿڰۣڿ❄️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień nikt nam nie
odbierze.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
..I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Jedyne serce uczuciem zawsze tchnie. Jedyne serce o wszystkim dobrze wie. Dać
tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy serca bliskich przestają bić.
Tak trudno DALEJ ŻYĆ.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIĄTECZNE
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczyslawa
❀♥❀...Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną. Wspomnienia są
trwałe i nigdy nie zasną. Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo pozostają po
nas..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Madziu i dla Twojej Mamusi...
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Magdalenko...╠❀╣...✿ ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ ✿...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
*Nie ma dotkliwszej boleści, *niźli dni szczęścia wspominać *o Tych co na
zawsze odeszli *w nieznany świat *których już nie ma wśród nas.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.