Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Magdalena Karolina Mazaraki


* 26.09.1977

 

+ 15.04.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (56)
Licznik odwiedzin strony
244092
Zapalone w marcu
HALINA GÓRSKA
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Pozostały Wspomnienia..Pustka...I pamięć tamtych dni...Magdalenko ╬♥╬
Zgłoś SPAM
Zapalone w lutym
HALINA GÓRSKA
Wspominam Magdalenko...na zawsze pozostałaś w moim sercu...(♥)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Życie, tak szybko mija i w wieczność odpływa...a my, zostajemy z sercami pełnymi żalu i wspomnień"...Magdalenko
Zgłoś SPAM
Zapalone w styczniu
Mama Roberta i Wiesia
⭐♨️⭐♨️⭐...Łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało serce... ⭐♨️⭐♨️⭐ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pamięć i wspomnienia idą z nami...każda ścieżka, prowadzi do źródła dawnych szczęśliwych chwil...Magdalenko
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
†*† ...❤️*❤️ ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI "Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Życie, tak szybko mija...i w wieczność odpływa...a my, zostajemy z sercem pełnym żalu i wspomnień...Magdalenko
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Umyka życie tak szybko, nie spodziejesz się, a już żegnać się trzeba...bo życie człowieka jest, jak spacer, krótki, lub dłuższy, ale zawsze się kończy...Noworoczne Światełko Magdalenko
Zgłoś SPAM
Zapalone w grudniu
Mama Roberta i Wiesia
(¯` ♨️ ´¯)❤️(¯` ♨️ ´¯) Sylwestrowe Światełko Pamięci (¯` ♨️ ´¯)❤️(¯` ♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Mijają lata...ból zmienia swe barwy, a pamięć ciągle taka sama...Magdalenko _۩_۩_
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️♨️ WIGILIJNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♨️♨️   ...... ⭐  থৣѼ ৡৣথ  DLA CIEBIE MAGDZIU ⭐*⭐*⭐
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nieobecni wśród nas,ale obecnością w domu Boga się sycą..a my,wspominamy radość tego dnia,gdy byli i ronimy łzy..(¯·ღ·¯) Wigilia Bożego Narodzenia - opłatek w dłoni-puste miejsca... Magdalenko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pozostała Pamięć..cisza..i niemy krzyk serca...Magdalenko, zły los Ciebie spotkał, że tak wcześnie odeszłaś...? PŁOMYK PAMIĘCI dla Ciebie [[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
         __( ♨️ )__( ❤️♣❤️)__  ❤️Najjaśniejsze Światełko i modlitwę zostawiam Modlitwę, która nas codziennie łączy ♨️*♨️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Jest Chmura, Jest Mgła, Jest Życie i Gorzka Łza...Magdalenko Pokój Tobie❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w listopadzie
HALINA GÓRSKA
Magdalenko...razem z mama jesteś już 8 lat, dzisiaj Jej rocznica...Czas płynie, a moja Pamięć trwa...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♪ღ♪•*░D░L░A░ C░I░E░B░I░E░ MAGDALENKO░░♪ღ♪ *•♪ღ♪*░ŚWIATEŁKO░ PAMIĘĆ░ I░ MODLITWA....♪ღ♪•*
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światło świecy — szept serca, niebo jest bliżej, gdy wspominamy Was...Czas mija, lecz pamięć pozostaje, rozbrzmiewają Wasze imiona w ciszy, jak modlitwa...Magdalenko, Płomyk na Wszystkich Świętych...
Zgłoś SPAM
Zapalone w październiku
Mama Roberta i Wiesia
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić............. Światełko Pamięci i modlitwę Ci zostawiam ❤️ •*`¨`*•.❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Chciałaś jeszcze zostać, ale odeszłaś, bo los tak chciał...tylko wspomnienie i tęsknoty tchnienie być może zachowa czas...Pokój Tobie na wieki Magdalenko [,]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   ...   589   590    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jerzy, Maria Mazaraki
24.04.2012