„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”
=Wisława Szymborska=(((`*´)))Niech ten płomyk, mojej pamięci, świeci Ci
zawsze, Magdalenko..(((`*´)))
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pamięć to tak niewiele,a jednak to wszystko co możemy ofiarować, dla Tych,
którzy dostąpili już bram Nieba...Pozostawiam ślad mojej nieustającej
pamięci...MAGDALENKO [*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(❤) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...Magdalenko
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Są łzy radości i łzy smutku,są słoneczne poranki i ponure wieczory,lecz
tylko śmierć nie patrzy na nasze nastroje,zabiera kogo chce..Twoja
wieczność, przyszła za wcześnie...Pokój Tobie(¯`(♥)´¯)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
⊱❖⊰ Światełko pamięci ⊱❖⊰ Magdalenko...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
...Wieczna światłość niech otacza duszę Twoją Magdalenko, a pamięć niech
zawsze będzie żywa...Światełko z modlitwą zostawiam dla Ciebie
Aniele....ڿڰۣڿڿ☀[[*]]☀ڰۣڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.