Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Magdalena Karolina Mazaraki


* 26.09.1977

 

+ 15.04.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (56)
Licznik odwiedzin strony
244126
Zapalone ponad rok temu
mama aniołka Fabianka
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
s,Ewy Dyktyńskiej
..Bądź światłem co nas prowadzi,lekarstwem,co ból łagodzi,pocieszeniem w cierpieniu,ciszą w milczeniu,łzą we wzruszeniu,pamięcią we wspomnieniu.Po prostu bądź naszym Aniołem Stróżem ♥¸¸.•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Fabianka Jurkowskiego
Wysyłam tysiące cieplusich światełek do nieba dla Ciebie
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
W najjaśniejszej z gwiazd,jak najdroższy skarb ukrył Cię nasz Pan..Odtąd już,w blasku dnia,każdy cień jest jak noc w ciszy słów,każdy dźwięk sprawia nam ogromny ból i serca lęk,bo nie wrócisz do nas.
Zgłoś SPAM
mama Fabianka Jurkowskiego
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
mama Fabianka Jurkowskiego
Niech to światełko Tobie płonie zawsze i nigdy nie gaśnie
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
dla Ciebie światełko w ten smutny niedzielny wieczór....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Myślę o Tobie, gdy rano wstaję,Kiedy się myję i gdy się ubieram I gdy ukradkiem łzy ocieram.Światełko i modlitwa dla Ciebie na najbliższe 3 tygodnie mojego pobytu w szpitalu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniołku..Płomyków tysiące tak cicho tu płonie,jak dywan ze świateł ruchliwych,jak pozdrowienia przyjaznych dłoni,jak nasze ciepłe myśli o Was..Śpij snem spokojnym..¸¸.•*´¯`♥
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Wszędzie i zawsze przy sobie Was mamy.Zawsze i wszędzie przy Waszych sercach trwamy,w każdej minucie i w każdym momencie,a gdy plan na coś gotowy mamy,Wy wszędzie jesteście z nami i zawsze pierwsi*
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Cicho spadała kartka z kalendarza,tak cicho..Cicho nasze serca płaczą i słońce lśni w błękicie.Cicho,smutno bez Was płyną nasze dni i życie..Śnij słodko,niech ciepło naszych myśli Cię ogrzewa..
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..A kiedy znowu się spotkamy,radości nie będzie końca,weźmiemy się za ręce i pójdziemy przed siebie,odszukamy dni minione, pozbieramy wszystkie godziny stracone..Śpij spokojnie Aniele ¸¸.•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Ci płonie. Spoczywaj w pokoju,a światło niech zawsze będzie z Tobą.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pod powiekami łez brakuje,Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Twój obraz się maluje,Kto nas bez Ciebie żyć nauczy…? Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kiedy tu przychodzę,pochylam cichutko głowę,tak,by nikt nie widział moich łez i nie słyszał mej kłótni z Bogiem..Kap,kap,nie wiem,która to już łza..żal nieustannie trwa.Śpij spokojnie Aniele..
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Ty wszystko dobrze wiesz,bo patrzysz na nas z lotu ptaka,więc powiedz czemu dziś czujemy się jak mrówka,gdy czyjś but tratuje jej mrowisko,czemu jest nam tak źle,że tylko siąść i płakać?
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Pamiętamy o Was i nigdy nie zapomnimy,bo nikt nam nie zabierze wspomnień,które mamy w sobie.Modlimy się za Was i wiemy,że wszystko widzicie-nic nie trwa wiecznie-resztę opowiemy Wam w tamtym świecie
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   582   583   584   ...   589   590    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jerzy, Maria Mazaraki
24.04.2012