SERCE, takie, które coś czuje, które tęskni za bliskimi osobami, takie
prawdziwe. Płacze – prawdziwymi łzami i tęskni za tymi,których nie ma już
z nami...Magdusiu, odpoczywaj kochana w pokoju...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mijają bez Was dni...nie ma uśmiechu, pustka, brak ciepła Waszych dłoni,
zostały tylko łzy, sny a w nich Wy, wracacie w nich, chcemy spać i śnić....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Magduni,w te smutne świąteczne dni...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one
pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.[*] Światełko i modlitwe
zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Magdusiu światełko niech świeci dla Ciebie .ANIELE .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bóg sam wybrał czas." -ale dlaczego tak szybko ..aniołki ile bólu
w nas !..:"( ..!
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Tak wiele, w tak krótkim życiu...(*)dla Ciebie Magdaleno.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziemy za Wami tęsknić........(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Dla świata byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem ... ;,(
..Aniołeczki smutno :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci,którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca ((*))Światełko i
modlitwe zostawiamy....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Magdusiu ten piękny uśmiech niech jest z tobą cały czas.Uśmiechaj się do
bliskich .ANIELE ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mija tylko czas,ból i smutek pozostają...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dobranoc Magduniu....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światełko mojej pamięci Magdusiu .
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Chcemy jeszcze raz cofnąć czas,przywrócić dawne słowa .Biec w ramiona
tych dni, które są gdzieś w nas…Aniołeczki kochane wy żyjecie w Nas ..!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.