Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Magdalena Karolina Mazaraki


* 26.09.1977

 

+ 15.04.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (56)
Licznik odwiedzin strony
244581
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą, ♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥. Światełko i modlitwę zostawiamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko Pamięci aniołeczki kochane... i jak tu żyć bez Was ...:*:*!!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Jesteś tam, gdzie jutra słodki smak Jesteś tam, gdzie słońce wschodzi Jesteś tam, gdzie wolniej płynie czas Jesteś tam, gdzie szczęściu nic nie grozi… …JESTEŚ…MADZIU ...
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Śliczne światełko ślę do samego nieba Aniele...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje;
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Choć mija czas smutek w sercu gości, bo odszedł ktoś tak kochany, kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"( !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Magdalenko.....najjaśniejsze światełko.
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"Bez Ciebie jak bez uśmiechu niebo pochmurnieje"
Zgłoś SPAM
mama.....śp .Łukasza Młot kupamięci pl
Śpij - Aniołku, śnij I bądż bliskich aniołem Ich radością, smutkiem, żalem... Bądż gwiazdką na niebie Bądż zawsze blisko ... a to światełko dla Ciebie (*)Magdaleno
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą się wdziera tęsknota.♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   526   527   528   ...   589   590    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jerzy, Maria Mazaraki
24.04.2012