Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Magdalena Karolina Mazaraki


* 26.09.1977

 

+ 15.04.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (56)
Licznik odwiedzin strony
244621
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki smutno nam bez Was ..:"(!)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Niedzielne światełko dla Ciebie Aniele ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿Czasem cicho ktoś odchodzi,i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę.tu zostaje.W naszych myślach, w naszych sercach,w naszych najskrytszych marzeniach,jest wciąż obok.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każda chwila,każdy dzień jest jak piękny życia sen nic nie wróci drugi raz..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Każda chwila,każdy dzień jest jak piękny życia sen nic nie wróci drugi raz..[*]..
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią ... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią ... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Twojej pamięci,Magduniu....
Zgłoś SPAM
mama Rafała P,
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć... Modlitwa i światełko dla Ciebie Aniołku (**)
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
...Serce pęka z bólu,łzy oczy zalewają, tęsknota jest coraz większa i większa..." ROZSTANIE JEST NASZYM LOSEM SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ. PAMIĘTAM..Madziu ...
Zgłoś SPAM
HALINA
_❤_ MIŁOŚĆ NIGDY NIE USTAJE _❤_ ŚWIATEŁKO ❤ MODLITWA ❤ PAMIĘĆ...❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was na dziś i za wczoraj..:*:*:"( !
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Śliczne sobotnie światełko zapalam dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym wzrokiem,pełnym wspomnień[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty.
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot kupamęci.pl
A czas płynie jakby nigdy nic, głośno liczy Twoich BLISKICH łzy..... Światełko pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   516   517   518   ...   589   590    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jerzy, Maria Mazaraki
24.04.2012