Płacz czasu nie cofnie
Choć żal serce ściska
Wspomnienia zostaną
Na zawsze we wszystkich
Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w Niebie
W każdym z Nas została jakaś cząstka Ciebie...[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Umiera człowiek...pozostaje po Nim słowo,specyficzny do niego gest, klimat
uczuciowy,który wokół siebie roztaczał...ale pozostał także Magdaleno
ogromny smutek.Modlitwa i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ NIEDZIELNE
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot kupamięci pl
MOJA MODLITWA *** MOJA PAMIĘĆ ***
I ŚWIATEŁKA DO NIEBA PRZESYŁAM ***
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿ Najjaśniejsze światełko i modlitwę zostawiamy இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.”
/Wisława Szymborska/
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Był KTOŚ, kogo nie zastąpi nikt!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W morzu tęsknoty pytamy - dlaczego? próżno próbujemy ożywić sny,
szczęście to tylko coś ulotnego, mrok zawsze zdławi słoneczne dni, choć
czas lekarzem, jednak zabija....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.