Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Magdalena Karolina Mazaraki


* 26.09.1977

 

+ 15.04.2012

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (56)
Licznik odwiedzin strony
244702
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie......Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Cieplutkie ,rocznicowe światełko ...((*)) u nas za miesiąc taka sama rocznica.
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich dni. Spraw, by uśmiech zapanował na mej twarzy,spraw by nigdy nie płynęły gorzkie łzy.Światełko pamięci połączone z modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
..Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak niewiele.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
HALINA
❤❤
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Powiedz czemu trudno tak? Czemu w sercu głupi żal? Czemu jeszcze kochać chce, skoro nie ma Cię? Czemu wciąż odwracam się? Czemu jesteś w każdym śnie? Czemu wciąż nadzieję mam? Czemu trudno tak...?
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko,Magduniu....
Zgłoś SPAM
ewelina musioł mama Marcelka siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...semper in memoria mea...♥
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO NIEBA DLA CIEBIE Z CAŁEGO SERCA POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
HALINA
Miłość zostaje w nas na zawsze, choć Bóg przywołał Was do siebie, my tu wciąż trwamy we wspomnieniach wy żyjecie NADAL w naszej pamięci.♥⊱✿⊰♥⊱♥.W MODLITWIE ŁĄCZĘ SIĘ Z TWOIMI BLISKIMI...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Światełko i modlitwę na niedzielę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   500   501   502   ...   589   590    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jerzy, Maria Mazaraki
24.04.2012