...Wy w niebie na wieczność schowani,Dusze wasze fruwają gdzieś nad
nami,serca wasze pozostały NA ZAWSZE z nami...[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Stoję sama w morzu łez, moje myśli błądzą w niebo gdzieś... ukojenia
poszukuję w śnie. Z tego żalu podnieść nie potrafię się! Bardzo
cierpię,a nie wszyscy rozumieją mnie!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Światełka na 3 dni ♥!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Magdalenie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯`-❤- ´¯)MAGDZIU...BYŁAŚ ANIOŁEM..I NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
MAGDUSIU(*)(*)(*)♥ ♥ ♥PAMIĘTAM,MODLITWA I ŚWIATEŁKO DO SAMEGO NIEBA ♥
♥ ♥(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrby
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko" ks. Jan Twardowski.
Dla Ciebie Magdaleno czwartkowe światełko pamięci do samego Nieba ...
[*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek, a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Żal i smutek zostawiłaś po Sobie, ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość, że Byłaś...
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
DESZCZ I NASZE ŁZY MADZIU...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
KIEDYŚ BYŁAŚ DLA MNIE SIŁĄ...NIE WIEDZIAŁAM, ŻE CIĘ STRACĘ. TERAZ
STAJĘ NAD TWYM GROBEM .ZAPALAM ZNICZE I WCIĄŻ PŁACZĘ.ŚWIATEŁKO MOJEJ
PAMIĘCI (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
KIEDYŚ BYŁAŚ DLA MNIE SIŁĄ...NIE WIEDZIAŁAM, ŻE CIĘ STRACĘ. TERAZ
STAJĘ NAD TWYM GROBEM .ZAPALAM ZNICZE I WCIĄŻ PŁACZĘ.ŚWIATEŁKO MOJEJ
PAMIĘCI (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za oknem pada deszcz na twarzy odbicie łez za oknem wiatr rozwiewa marzenia na
twarzy deszcze przelewa wspomnienia…Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata
co mijają, Dobrych wspomnień czas nie skradnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.