Łukaszku!Mam nadzieję,że nadejdzie kiedyś taki wspaniały dzień,że na
jakiejś chmurce w Niebie...wszyscy spotkamy się.(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
{+}{+} Żal nasz jest bezmierny,cicha łza się sączy,przestanie płynąć
wtedy,kiedy Bóg nas złączy.Światełko dla Ciebie Łukaszku {+}{+}
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ....Dzisiaj Twój brat skończył naukę w podstawówce ...czuwaj nad nim
.
Kochamy Cię i tęsknimy .
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
......................❤ TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI,NIECH NIGDY NIE
GASNĄ...❤..................... ........ [♣♣♣] A MOJA CODZIENNA
MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
barbara
Myśli błądzą miedzy obłokami, oczy szukają rysów twarzy, nasuwa się
pytanie : gdzie jesteś? czy mnie widzisz? czy się spotkamy? (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W lepszym świecie dane nam będzie wszystko....Najjaśniejsze światełko
pamięci dla Ciebie Łukaszku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie to czas , w którym szukamy Boga . Śmierć to czas ,w którym Go
znajdujemy . Wieczność to czas , w którym Go posiadamy .(******)(******).
To nie zjawa,to nie sen...Was już naprawdę nie ma wśród nas...tak
tęsknimy...wciąż Kogoś brak...cudne światełka wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, SĄ RANY, KTÓRE NIGDY SIĘ NIE ZABLIŹNIĄ..." ŁUKASZKU, ŚPIJ
SPOKOJNIE...ZA WCZEŚNIE NA WIECZNY SEN...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota....wciąż za nami chodzi, taka niewinna , wydłuża
czekanie...strażniczka serca, obrońca umysłu, wciąż z nami, czy kiedyś
ustanie???gdy sie spotkamy Aniołki Kochane...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASI UKOCHANI ODESZLI OSIAGNELI CEL ZIEMSKIEJ PODRÓŻY SĄ JUŻ TAM DOKĄD MY
PODĄŻAMY NASZA DROGA TRUDNA WYBOISTA PEŁNA ŁEZ I TĘSKNOTY POMAGAJCIE NAM
DOTRWAĆ DO SPOTKANIA Z WAMI
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
(...) nikt nie umiera.
Wieczność otwiera swe ramiona
dla wszystkich dusz, z których
każda miała swe zadanie
do spełnienia. Bowiem wszystko,
co istnieje pod słońcem, ma jakiś cel.
Łukaszku...
Zgłoś SPAM
இڿڰۣڿ Mama Karola Wiśniewskiego இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć
ڿڰۣڿ◕ + ◕ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.