(***)Łukaszku!!Weekendowe światełko z modlitwą,ślę na Twą chmurkę na
Niebie(***)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży mi niczym ogromny głaz.I choć
wiem, że to nic nie pomoże marzę o tym by móc cofnąć czas...Modlitwa i
Światełko Pamięci Żyj Życiem Wiecznym Aniołku ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i
następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe
liście na drzewie życia”
Albert Einstein
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w
nas,nawet w szarych dniach,kiedy wszystko okrywa się smutkiem ❀ ❀.❤.
❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀ ❀.❤. ❀❤
❀.❤ ❀ ❀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na dobranoc Łukaszku...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Aniołku kochany..
”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie pozostanie... Bo zawsze myślami
i sercem wszyscy będziemy przy Tobie...Śpij słodko u boku Pana..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was przy nas, świat bez Was się kończy i my nic nie możemy zmienić,
nie zmienimy choć tęsknimy, tęsknimy bo tak mocno Was kochamy....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BOŻE - POMÓŻ NAM SIĘ POGODZIĆ Z TYM - CZEGO NIE MOŻEMY ZMIENIĆ
Światełko otulone ciepłą Modlitwą w ten smutny czas do Nieba posyłam Tobie
ANIOŁKU. ❤️ ŚPIJ W POKOJU ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Pustka i cisza wokoło...pozostała pamięć o Tobie,a wraz z nią
wspomnienia...wykute na granitowej płycie,wiecznego milczenia.Spoczywaj w
pokoju.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku .
Zgłoś SPAM
zięć Janiny, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli REmbelskiej
,, MOŻNA ODEJŚĆ DALEKO, BY STALE BYĆ BLISKO..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie... a droga do Ciebie daleka...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ ) Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
Lusia
Prędzej morze wyschnie,skała się wykruszy...nim znikniecie z serca lub
wypadniecie z duszy...modlitwa i płomyk do nieba...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.