★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★KOLEJNE 4 DNI GRUPA
WSPARCIA PO STRACIE WYRUSZA W INTENCJI NASZYCH BLISKICH I UKOCHANYCH DZIECI NA
PIELGRZYMKĘ ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu... pozostają na zawsze ___◕°❤
___ ¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
Zgłoś SPAM
Lusia
Otuleni wspomnieniami,tęsknimy za Wami...piękne płomyczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Światełko mej pamięci,posyłam Ci Łukaszku z modlitwą...do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała R.
Łukaszku...Niech zawsze Ci płonie Światełko Pamięci otulone miłością i
tęsknotą.. [♥]
Zgłoś SPAM
Lusia
Wraz z cichą modlitwą...cieplutkie płomyczki...pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli ,smutek ,ból i tęsknota w
sercu zawsze ta sama...(♥)(♥)(♥)Niech Bóg otacza Cię nieskończoną
miłością...(♥)(♥)(♥) A światło niech Ci świeci (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Mama
Synku pomóż mi ...bo wszystko nie ma sensu ............
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas To nie była pora -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa na dobranoc...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, CI CO ODCHODZĄ WCIĄŻ Z NAMI SĄ, CZUJESZ ICH POMOC GDY JEST ŹLE..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.