IM WIĘCEJ WART CZŁOWIEK, TYM WIĘKSZY BÓL PO NIM... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ
ŚWIATEŁKO OTULONE CIEPŁĄ MODLITWĄ POSYŁAM ANIOŁKU DO NIEBA
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ SPOCZYWAJ W POKOJU ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Lusia
Codziennie myślami i sercem z Wami...lampeczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE ŁUKASZKU...(†)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam Ci światełko i z modlitwą...posyłam do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łukaszkowi...
Zgłoś SPAM
❤•.★ Mama Karola Wiśniewskiego ★.•❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie ma co już łudzić się,że żal nasz kiedyś minie...no chyba
że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie...".
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Modlitwa i Jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku .Zawsze mam Cię przy sobie .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne
szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku
żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć,to stała tęsknota tych,co tu zostali...a zawsze bardzo Was
kochali.Moje światelko i modlitwa dla Ciebie Łukaszku.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wystarczyła jedna chwila, aby życie nasze stało się tęsknotą.......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ RANY...KTÓRE ŻADEN CZAS NIE GOI...░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░
ŚWIATEŁKA PRZESYŁAM PROSTO DO NIEBA...A W MODLITWIE,PROSZĘ BOGA O SPOKÓJ
TWEJ DUSZY ░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku ......ciągle myślę o Tobie jak to by było jakbyś byłtu z
nami .
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami. W pamięci i sercach pozostaniesz
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.