Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
270081
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
(*)(*)Jest coś co się ciemnym mrokom opiera - to jest pamięć a ona nigdy nie umiera (*)(*) Światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku,tu Ciebie już nie ma,lecz jesteś przecież i pozostaniesz na zawsze w tym lepszym niewidzialnym dla nas świecie..lecz jest coś,co rozsądkowi się nawet opiera...to pamięc,która nigdy nie umiera
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..mija tylko czas...Światełko pamięci dla Ciebie Łukaszku....[*]...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Adasia i Daniela
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia - żyjemy nadal - tylko już wiecznie w innych przestrzeniach...Światełko pamięci wraz z modlitwą.Niech dobry Bóg ma Ciebie Aniele w swojej opiece (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Tęsknimy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi...
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama
Synku smutno ....bardzo smutno .
Zgłoś SPAM
Lusia
Śpijcie w spokoju...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE ŁUKASZKU.
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Jaśniutkie światełko z modlitwą Łukaszku za Ciebie,posyłam do Pana Boga w Niebie(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Aneta Jucha
”*°•♥•°*”♥Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą.Są rany, które się nigdy nie zabliźnią.Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy”*°•♥•°*”Dziękujemy♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bóg Cię wezwał do Siebie Nie mówiąc nic nikomu... My jesteśmy w drodze Ty jesteś już w domu....░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Cieplutkie światełka niech zawsze płoną...modlitwa...░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   836   837   838   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013