zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Nie wszystek umrę" ( Horacy). Miłość nigdy nie umiera...Łukaszku,
światełko dal Ciebie... Twojej Mamie, dziękuję za wpisy...
Zgłoś SPAM
Lusia
Myślami z Wami...dobranoc...modlitwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Syneczku .....Dobranoc śpij spokojnie .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(❤)ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ⋱❤) DLA ŚWIATA BYŁEŚ CZĄSTKĄ,DLA NAS CAŁYM
ŚWIATEM...(❤)ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ(❤) ŚWIATEŁKO I MODLITWA ZA CIEBIE
ANIOŁKU (❤)ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ(❤)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCIIEGO
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO POŁĄCZONE Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KOCHANIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Tu Ciebie już nie ma,lecz jesteś pzecież i pozostaniesz na zawsze,w
tym lepszym,choc niewidzialnym świecie.Niedzielne światelko...posyłam Ci z
modlitwą do Nieba.(*)
Łukaszku,niedzielny promień słońca wysyłam do Ciebie, niech dobry Bóg
zawsze za rękę Cię trzyma,a matulka Twoja niech czuje,że jesteś ciągle
przy niej.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Tęsknimy`•*❤*•
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
{+}{+} Niech Bóg Cię otoczy swoją opieką {+}{+}
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia, a w dowód pamięci zapalamy
światełko..♥..śpij spokojnie Łukaszku...
Zgłoś SPAM
❤•.★♥★.•❤ Mama Karola WIśniewskiego ❤•.★♥★.•❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słowa nie wyrażą cierpienia...łzy,nie umniejszą bólu...słońce nie
rozjaśni nam twarzy,bo nikt nie zwróci nam naszych marzeń.Spokojnego snu
Łukaszku.Zapalam Ci weekendowy płomyczek pamięci.(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Z głębi serca światełka i modlitwa za wczoraj i na dziś...odpoczywajcie w
ciszy i spokoju...
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ....Budząc się każdego poranka,
Chce się chwycić za telefon,
Ale nie ma takiego nr...
Żeby przeszłość odwrócić.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.