Niedzielne światełko,pamięć i modlitwę...posyłam Ci Łukaszku,do Nieba
bram.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Drogę do Ciebie wskaże Bóg, będziemy nią podążać. Gdy przyjdzie
czas,spotkamy się Weźmiemy Cię w ramiona....Na zawsze już razem....Naszej
miłości śmierć nie pokona."Modlitwa i światełko [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ....Wszystko co dziś mogę ci dać to pamięć,Choć umarła cząstka
mnie.Wszystko co dziś mogę zrobić to wspominać Choć tęsknota serce
rwie.Wszystko co dziś mogę zrobić to kochać,choć już nie ma Cię
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
{+}{+} Łukaszku jak trudno żyć bez Ciebie {+}{+}
Zgłoś SPAM
Lusia
W TAK WAŻNYM DNIU,MILIONY ŚWIATEŁEK WRAZ Z SZEPTEM MODLITWY W OFIERZE...
Łukaszku!Nie istnieje szczęście bez łez...tak jak nie ma życia,bez
śmierci.W dzień Wniebowstąpienia Najświętszej Panienki...posyłam Ci
światełko do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Dzień Dobry w tę świąteczną sobotę Łukaszku!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wszystko co dziś mogę ci dać to pamięć,Choć umarła cząstka mnie.Wszystko
co dziś mogę zrobić to wspominać Choć tęsknota serce rwie.Wszystko co
dziś mogę zrobić to kochać,choć już nie ma blisko Cię ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Zgłoś SPAM
Mama
Syneczku ....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniolku
..../(*
...(,,").
__,||,__
█████.../(*
█████.(,,")
█████_,||,.
█████▒▒▒]
█████▒▒▒]
▒▒▒▒▒███]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
Niech zawsze Ci płonie znicz mojej pamięci..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płomyczek mej pamięci z modlitwą,przesyłam Ci Łukaszku...na weekend do
Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NADZIEJA GINIE OSTATNIA...A MY NADZIEJĘ TĄ MAMY ŻE PRZYJDZIE KIEDYŚ TEN CZAS
I WSZYSCY SIĘ SPOTKAMY...(°)(♥)(°)(♥)(°)..... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DAREM
MODLITWY .....(°)(♥)(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ŻYCIE JEST TYLKO SNEM W DRODZE DO ŚMIERCI..." ŁUKASZU, ŚWIATEŁKO NA
DZISIAJ I NA DWA KOLEJNE DNI...ŚPIJ SPOKOJNIE...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.