Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
270187
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE ŁUKASZKU...[♥].[♥]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł, ❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty który boleśnie odszedłeś nadal jesteś w naszych sercach nadal jesteś w naszych snach nadal Twoją obecność czujemy tylko dotknąć Cię nie możemy...♥ ♥ ♥ Światełko Pamięci i Modlitwa ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Póki my żyjemy,Jesteście wokół,tylko,że poza zasięgiem ...naszego umysłu i wzroku.Zapalam Ci Łukaszku mej pamięci płomyczek...by Cię prowadził przez wieczne życie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko w ten deszczowy, smutny poniedziałek [*]
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku ...Tęsknię za Tobą .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
Rodzina Piotra Pietrzaka
Światełko do nieba....[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda zapalona lampka to wspomnień ogarek wiążący czas...jeszcze niedawno Był tu Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka....pozostały łzy i tęsknota ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
.A czas płynie jakby nigdy nic, głośno liczy Twoich bliskich łzy... ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜     ◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PA MIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cieplutkie światełko ,dla Ciebie. Niech Bóg otoczy Cię miłością Ojcowską. Maryjo, Matko bolesna,Orędowniczko rodziców w żałobie módl się za nami. (*) (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i tysiące światełek na dziś i następne dni mojej nieobecności...niech otulają Was Wszystkie Anioły...śpijcie w spokoju...
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Tak smutno bez Was...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne smutne światełko dla Ciebie Łukaszku a Twoją Matulkę przytulam do swojego zbolałego serca, razem lżej...
Zgłoś SPAM
barbara
Modlitwy szept światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   826   827   828   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013