"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿
♥
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE ŁUKASZKU...[♥].[♥]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż
obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł,
❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy
❀❤❀
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty który boleśnie odszedłeś nadal jesteś w naszych sercach nadal jesteś w
naszych snach nadal Twoją obecność czujemy tylko dotknąć Cię nie
możemy...♥ ♥ ♥ Światełko Pamięci i Modlitwa ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Póki my żyjemy,Jesteście wokół,tylko,że poza zasięgiem ...naszego umysłu
i wzroku.Zapalam Ci Łukaszku mej pamięci płomyczek...by Cię prowadził przez
wieczne życie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko w ten deszczowy, smutny poniedziałek [*]
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku ...Tęsknię za Tobą .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy
chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam
przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
Rodzina Piotra Pietrzaka
Światełko do nieba....[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda zapalona lampka to wspomnień ogarek wiążący czas...jeszcze niedawno
Był tu Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka....pozostały łzy i tęsknota ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
.A czas płynie jakby nigdy nic,
głośno liczy Twoich bliskich łzy...
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PA MIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cieplutkie światełko ,dla Ciebie. Niech Bóg otoczy Cię miłością
Ojcowską. Maryjo, Matko bolesna,Orędowniczko rodziców w żałobie módl się
za nami. (*) (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i tysiące światełek na dziś i następne dni mojej
nieobecności...niech otulają Was Wszystkie Anioły...śpijcie w spokoju...
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Tak smutno bez Was...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne smutne światełko dla Ciebie Łukaszku a Twoją Matulkę przytulam
do swojego zbolałego serca, razem lżej...
Zgłoś SPAM
barbara
Modlitwy szept światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.